Kozacka miłość. Obsada, bohaterowie nowego serialu TVP2. Ile odcinków?

i

Autor: materiały prasowe TVP Kozacka miłość. Obsada, bohaterowie nowego serialu TVP2. Ile odcinków?

Kozacka miłość. Obsada, bohaterowie nowego serialu TVP2. Ile odcinków? ZWIASTUN

2020-11-30 11:23

"Kozacka miłość" to nowy serial w TVP2, który na pewno pokochają fani "Zniewolonej". Poruszająca historia miłości Marysi Sotnyk (Zoryana Marchenko), córki bogatego Kozaka do biednego szlachcica Stepana Gruszina (Viecheslav Drobinkov), który już w 1 odcinku "Kozackiej miłości" cudem uratuje ją przed wypadkiem będzie rozgrywała się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. Zakochana Marysia będzie próbowała zmusić Stepana do ślubu, jednak na drodze do jej szczęścia stanie "ta trzecia" - Alena (Ekaterina Olkina). Zdesperowana główna bohaterka "Kozackiej miłości" nie cofnie się przed niczym. Zobaczcie ZWIASTUN i poznajcie obsadę nowego serialu TVP.

O czym jest "Kozacka miłość"?

"Kozacka miłość" powtórzy sukces serialu "Zniewolona"?! Na pewno widzowie TVP2 w rosyjsko-ukraińskim kostiumowym melodramacie zobaczą podobne plenery, historie bohaterów targanych silnymi uczuciami. Jednak główna bohaterka "Kozackiej miłości" - Marysia Sotnyk - nie będzie miała zbyt wiele wspólnego z uwielbianą w Polsce ekranową Katię. Bo Marysia to kobieta, która z miłości do biednego szlachcica będzie zdolna do każdej podłości. I nie pogodzi się z tym, że wybranek jej serca, Stepan, zakochał się w innej.

Patrz też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk nie zagra Katii w 3 sezonie. Wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń

Szaleńcze uczucie Marysi do Stepana wybuchnie w 1 odcinku "Kozackiej miłości", kiedy młoda i piękna dziewczyna córka bogatego Kozaka, Gregoria Sotnyka (Dmitrij Nazarov) omal nie zginie! Podczas przejażdżki bryczką dojdzie do wypadku, z opresji Marysię uratuje  właśnie Stepan, który przybędzie do jej rodzinnej wioski za swoją ukochaną. Biedny szlachcic nieprzytomnie zakochany w Alenie zaplanuje z nią potajemny ślub i wspólne życie.

Para ucieknie razem na wieś, ale już w 1 odcinku "Kozackiej miłości" rodzice dziewczyny przedstawią jej innego przyszłego męża - bogatego kupca Piotra Kolewanowa (Aleksandr Mokhov), który prosząc o jej rękę, obiecuje spłacić rodzinne długi. Aby być razem, kochankowie będą musieli znosić separację, oszustwo i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawi Alenę, jako swoją siostrę, nie przypuszczając, że los pokrzyżuje ich plany. Bo Marysia podstępem zmusi Stepana do ślubu. I nie pozwoli mu być z Aleną. 

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

"Kozacka miłość" - obsada, bohaterowie, kto jest kim?

Marysia Sotnyk -  Zoryana Marchenko,Alena - Ekaterina Olkina (Alena),Stepan Gruszin - Viecheslav Drobinkov (Stepan Gruszin),Gregori Sotnyk - Dmitrij Nazarov, Piotr Kolewanow - Aleksandr Mokhov.

"Kozacka miłość" - ile odcinków?

"Kozacka miłość" liczy 270 odcinków. Serial będzie emitowany od poniedziałku, 30.11.2020, do piątku o godz. 18.45 w TVP2.

Najnowsze