Koniec Pod powierzchnią. Iga ucieknie z psychiatryka i porwie Maksa? Straszna śmierć w 7 odcinku - ZWIASTUN

2019-12-03 20:29 Ag
 Koniec Pod powierzchnią. Iga ucieknie z psychiatryka i porwie Maksa? Straszna śmierć w 7 odcinku - ZWIASTUN
Autor: TVN Koniec Pod powierzchnią. Iga ucieknie z psychiatryka i porwie Maksa? Straszna śmierć w 7 odcinku - ZWIASTUN

Finał 2 sezonu "Pod powierzchnią" wstrząśnie widzami. Jak się skończy ostatni 7 odcinek "Pod powierzchnią"? Czy Marta (Magdalena Boczarska) i Bartek (Bartłomiej Topa) znów stracą syna Maksa (Roch Rudnik), którego dopiero co odzyskali, a który naprawdę jest dzieckiem Igi Stępień (Michalina Łabacz)? W 7 odcinku "Pod powierzchnią" Iga ucieknie z psychiatryka, a Gajewscy będą w stanie posunąć się naprawdę daleko, by chronić przed nią Maksa. Zobaczcie ZWIASTUN finału "Pod powierzchnią" i śmierć jednej z bohaterek.

"Pod powierzchnią" 2 sezon odcinek 7 ostatni - wtorek, 3.12.2019, o godz. 21.30 w TVN

W 7 odcinku "Pod powierzchnią" Marta i Bartek zrobią wszystko co tylko się da, by chronić Maksa przed Igą, by prawdziwa matka nie odebrała im syna. A to oznacza tylko jedno - Marta zdecyduje się podtrzymać zmowę z Ewą (Magdalena Smalara) i Bartkiem, którzy zaraz po urodzeniu Maksa podmienili dzieci w szpitalu.

Syn Gajewskich urodził się bowiem martwy, a Maks jest dzieckiem Igi i jej chłopaka Radka (Mateusz Banasiuk), syna komisarz Byszewskiej (Małgorzata Hajewska).

Ta decyzja sprawi, że w ostatnim 7 odcinku "Pod powierzchnią" Maciek Kostrzewa (Łukasz Simlat), który dotąd był po stronie Marty, teraz stanie się wrogiem swojej kochanki. Dlaczego? Bo Maciek będzie miał na względzie przede wszystkim dobro swojej ciężarnej córki Oli (Maria Kowalska), która spodziewa się dziecka Bartka.

W finale 2 sezonu "Pod powierzchnią" relacje między Olą a Bartkiem zrobią się jeszcze bardziej napięte. Czy nastolatka zdecyduje się na kolejny desperacki krok?

Najgorsze jednak nadejdzie kiedy w 7 odcinku "Pod powierzchnią" Iga ucieknie ze szpitala psychiatrycznego. Na haju będzie śledzić Maksa i grozić Marcie, że odbierze jej swojego syna. O wszystkim szybko dowiadie się Bartek – jedyna osoba, której Marta może teraz zaufać. Jak daleko posuną się Gajewscy, żeby chronić Maksa? 

Wkrótce Iga nawiąże kontakt z Byszewską, bo tylko ona będzie jej mogła pomóc. Jaką decyzję podejmie komisarz? Czy uda się uniknąć kolejnej tragedii?

W finale 2 sezonu "Pod powierzchnią" zginie jedna z głównych postaci, a jej śmierć wstrząśnie wszystkimi! Policja wyłowi z rzeki zwłoki Igi...

Najnowsze