Papiery na szczęście

Koniec Papierów na szczęście z Adrianą Kalską. Nie będzie kontynuacji w TVN7, ale pojawi się zastępstwo!

2023-06-23 12:51

Serial "Papiery na szczęście" znika na zawsze! Produkcja z Adrianą Kalską nie powróci i nie ma szans na kolejne odcinki w przyszłości. "Papiery na szczęście" nie pojawią się w nowej ramówce TVN7 na jesień, ani w kolejnych sezonach. Zadecydowano o zaprzestaniu kręcenia kolejnych odcinków, a widzowie będą musieli przywyknąć do popołudnia bez serialu z Kalską. Na pewno miejsce antenowe nie pozostanie jednak puste, a na TVN7 pojawią się inne produkcje. Co zastąpi odcinki serialu "Papiery na szczęście"?

Koniec produkcji z Adrianą Kalską. "Papiery na szczęście" nie powrócą 

To już pewne! Nie powstanie kolejny sezon "Papierów na szczęście" z Adrianą Kalską. 27 czerwca pojawi się ostatni, 253 odcinek "Papierów na szczęście". Widzowie mogą obejrzeć go o godz. 18.30 we wtorek. 

- 27 czerwca kończymy emisję „Papierów na szczęście”. To już finał serialu i nie będziemy tej serii kontynuować. Historia głównych bohaterów podobnie jak w poprzednim naszym serialu „Zakochani po uszy” domknęła się, oczekiwanym Happy Endem. I w tym miejscu stawiamy kropkę. Będziemy informować o zbliżających się nowościach - taki komentarz Katarzyny Mazurkiewicz, szefowej TVN7, można przeczytać na wirtualnemedia.pl. 

- Średnia widownia odcinków serialu „Papiery na szczęście”, wyemitowanych w okresie od 27 lutego do 17 kwietnia 2023 roku wyniosła 142 tys. osób - podaje portal. 

Było do przewidzenia, że Marta (Adriana Kalska) znajdzie szczęście w ramionach Adama (Jakub Sasak), a ostatecznie ich miłość przypieczętuje ślub. Widzowie liczący na happy end, takowy dostaną. Losy Marty i Adama nie będą jednak kontynuowane w przyszłości. Kalska nie zniknie natomiast z innych produkcji, jak np. "M jak miłość" na TVP2. 

Co zastąpi "Papiery na szczęście"?

Serial był emitowany od poniedziałku do czwartku, więc pozostaje pytanie, co zastąpi "Papiery na szczęście"? Stacja nie chce póki co zdradzać swoich planów na jesienną ramówkę, ale z pewnością widzowie dostaną nowy program lub inny serial codzienny. Z pewnością w TVN7 nastąpią zmiany i trzeba będzie zastąpić czymś znikającą z ekranów produkcję. Szczegóły póki co nie są znane. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze