Koniec BrzydUla 2. Ula usłyszy wyznanie nienawiści z ust męża. Tak rozstaną się w ostatnim 153 odcinku?! - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. Ula usłyszy wyznanie nienawiści z ust męża. Tak rozstaną się w ostatnim 153 odcinku?! - ZDJĘCIA

Koniec BrzydUla 2. Ula usłyszy wyznanie nienawiści z ust Marka. Tak rozstaną się w ostatnim 153 odcinku?! - ZDJĘCIA

2021-05-15 18:37

W ostatnim 153 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek powiedzą sobie gorące słowa! I nie chodzi tu bynajmniej o wyznanie miłości. Wręcz przeciwnie. Dobrzańscy pod koniec "BrzydUla 2" wyrzucą z siebie wzajemną nienawiść! Większość widzów czeka na ich wielki powrót, a okaże się, że Ula i Marek obrzucą się wyzwiskami. Wszystko w 153 odcinku "BrzydUla 2" rozpocznie się od rocznicy ślubu rozwodzącego się małżeństwa i niefortunnego prezentu Marka.

"BrzydUla" 2 odcinek 153 ostatni przed wakacjami - piątek, 21.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Kontynuacja serialu "BrzydUla" okazała się hitem stacji TVN7. Widzowie bardzo chętnie śledzą losy Uli i Marka, którzy zakochali się w sobie przed laty. Niestety w "BrzydUla 2" ich związek wygasł. Dobrzańska myśląc, że mąż ma romans, sama zdradziła go z Arturem (Karol Pocheć). Dopiero później okazało się, że Marek nie dopuścił się tego, o co oskarżała go żona. Niestety na wyjaśnienia było za późno i oboje popadli w poważny kryzys małżeński.

W 153 odcinku "BrzydUla 2", który jest zwieńczeniem wiosennej odsłony serialu, widzowie będą w szoku jakie zakończenie czeka Dobrzańskich. Wszystko zacznie się w dniu rocznicy ślubu. Marek przyjdzie do domu z bukietem czerwonych róż.

- Szczerze mówiąc, nie wiedziałem co z tym zrobić. 11 rocznica, nie pamiętałaś - powie "romantycznie" Dobrzański.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

Ula w 153 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie wiedziała jak zareagować na prezent i po prostu wyjdzie z domu. Zacznie rozmyślać o tym, jak wiele lat temu obchodzili swoją pierwszą rocznicę ślubu w wyjątkowym dla nich miejscu, które znajduje się w parku. Marek w "BrzydUla 2" dogodni żonę.

- Nie wiedziałem, że tak zareagujesz - powie zasmucony Dobrzański.

- Ja też nie... Idę się przejść - powie Ula i zostawi męża.

Okaże się, że razem pójdą w kierunku miejsca, które oboje dobrze znają. Do parku, gdzie byli szczęśliwi podczas swojej pierwszej rocznicy.

- Z czego mam się cieszyć? Że pamiętałeś o naszej rocznicy? Teraz? - zadrwi z męża Ula.

- Zawsze pamiętałem

- A teraz trzeba było zapomnieć i mi nie przypominać.

- Chciałem ciebie przeprosić za wczoraj, dzisiaj ta rocznica i...

- I chciałeś zrobić mi przyjemność, tak? (...) Już zrobiłeś. Rozwodem, wyprowadzką, nowymi kapciami do twojego mieszkania. Wow, tyle przyjemności. Dziękuję, wystarczy! - krzyknie zdenerwowana Dobrzańska.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Naćpany Dawid pokaże Basi prawdziwą twarz! Dopiero teraz zacznie się bać psychola

Potem w 153 odcinku "BrzydUla 2" zdarzy się coś nieoczekiwanego! Ula i Marek stwierdzą, że się nienawidzą! Padną bardzo ostre słowa, których finał będzie szokiem dla wszystkich! 

- Tak byś wolała? 

- Tak. Bez ciebie. Lepiej. Prawdziwiej.

- W takim razie będziesz miała wiele okazji na to lepiej beze mnie

- Wiem, świetnie

- (...) Zaczynam ciebie nienawidzić 

- Ja ciebie bardziej. Nikt mnie nigdy tak nie wkurzał jak ty! 

Oboje w "BrzydUla 2" po tym gorącym wyznaniu rzucą się sobie w ramiona! Zaczną się namiętnie całować i będą wyglądali jak kompletnie w sobie zakochani. Wrócą do siebie? Na to pytanie odpowiedzą odcinki na jesień. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze