Komisarz Montalbano. Ekranizacja bestsellerowych powieściach detektywistycznych rusza w TVP HD!

i

Autor: Materiały prasowe TVP Komisarz Montalbano. Ekranizacja bestsellerowych powieściach detektywistycznych rusza w TVP HD!

Komisarz Montalbano

Komisarz Montalbano. Ekranizacja bestsellerowych powieści detektywistycznych rusza w TVP HD!

2023-02-04 16:50

"Komisarz Montalbano" rusza już 4 lutego 2023 r. w TVP HD! Premierowe odcinki serialu będzie można oglądać w TVP HD w soboty o godz. 20.00. Główny bohater, komisarz Salvo Montalbano (Luca Zingaretti) zmierzy się z zagadkami kryminalnymi, a akcja rozegra się sycylijskiej Vigàcie. Każdy odcinek "Komisarz Montalbano" to odrębna historia, nowa zagadka do rozwiązania i bohaterowie. W Polsce "Komisarz Montalbano" pojawi się poraz pierwszy, ale wcześniej seriali był emitowany w ponad 65 krajach.

"Komisarz Montalbano" - soboty o godz. 20.00, począwszy od 4 lutego 2023 roku w TVP HD

W sobotę 4 lutego 2023 r. o godz. 20.00 rozpoczyna się emisja "Komisarza Montalbano" w TVP HD. Serial został nakręcony na podstawie poczytnych powieści Sycylijczyka Andrei Camilleriego. Książka ukazała się w ponad 60 krajach, a serial został już sprzedany do kilkudziesięciu. Na Sycylii można zaplanować wyprawę śladami Komisarza Montalbano, czyli po najbardziej spektakularnych miejscach wyspy. Piękne widoki, kobiety, włoski temperament i oczywiście pyszne jedzenie.

Przede wszystkim, należy pamiętać, że "Komisarz Montalbano" to interesująca historia o trupach, porwaniach, kradzieżach i oszustwach, bo akcja dzieje się na wyspie Ojca Chrzestnego. Oprócz zagadek kryminalnych, widzowie zobaczą też zmagania tytułowego bohatera w miłości, a jego kochanka dostarczy wiele emocji, bo pokaże się ze strony iście włoskiego temperamentu. W serialu zostanie też pokazane codziennie życie mieszkańców Sycylii, ich nawyki, kulturę i problemy. Obok "Ośmiornicy" to najpopularniejszy włoski serial. Teraz dostępny także w Polsce, już od 4 lutego w TVP HD o godz. 20.00. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany