Komisarz Mama 2 sezon. Maria i Andrzej znów razem! Będzie w ciąży? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Komisarz Mama 2 sezon. Maria i Andrzej znów razem! Będzie w ciąży? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Komisarz Mama 2 sezon. Maria i Andrzej znów razem! Będzie w ciąży? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-09-01 21:02

Początek 2 sezonu "Komisarz Mama" oznacza sporo zmian w życiu Marii Matejko (Paulina Chruściel), która po rozstaniu z kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) znów będzie blisko niewiernego męża. Andrzej (Krystian Wieczorek), który zostawił Marię i dzieci zrozumiał swój błąd i w 1 odcinku "Komisarz Mama" będzie chciał wszystko naprawić. Dlatego zamieszkał w domu Łukasza, w sąsiedztwie rodziny. Między małżonkami znów zrobi się gorąco, a w 1 odcinku "Komisarz Mama" Maria zacznie podejrzewać, że jest w ciąży! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Komisarz Mama" 2 sezon, odcinek 1 - środa, 1.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 1 odcinku "Komisarz Mama" 2 otworzy się nowy rozdział historii Marii i Andrzeja, którzy rozstali się, ale przecież nadal są rodziną i mają trójkę dzieci. Jak zawsze samodzielna, pewna siebie Matejko nie będzie rozpaczać po rozstaniu z Łukaszem, choć długo łudziła się, że sąsiad, z którym połączył ją gorący romans jeszcze do niej wróci. Nie będzie miała czasu na rozpamiętywanie przeszłości, bo w 1 odcinku "Komisarza Mama" Andrzej udowodni, że zależy mu na żonie i chce znów z nią być. Namiętne pocałunki Matejków i podejrzenie ciąży wywrócą życie Marii do góry nogami.

Nie przegap: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Ale zanim to nastąpi w 1 odcinku "Komisarz Mama" 2 nastanie 1 września, początek nowego roku szkolnego, dzień ważny dla jej synów bliźniaków Leona (Jakub Kustra) i Marcina (Kacper Kustra). Mimo nawału obowiązków Maria pojedzie z nimi do szkoły i na miejscu zastanie Andrzeja. Mąż Matejko w 1 odcinku "Komisarz Mama" 2 zapewni policjantkę, że chce ją odzyskać i być obecny w życiu swoich dzieci. Co na to Maria? Zgodzi się ze względu na synów i nastoletnią córkę Elizę (Julia Karpińska), która stwarza jej coraz więcej problemów

Ramówka Polsat, jesień 2021. Przyjaciółki, Pierwsza miłość, Komisarz Mama

Sprawdź też: BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

Rodzinne sprawy odejdą na dalszy plan kiedy w 1 odcinku "Komisarz Mama" 2 Maria z ekipą będzie badała sprawę napaści na 42-letniego Mateusza Kunickiego. Terapeuta w ośrodku leczenia uzależnień. Został w pracy do późna, by uzupełnić dokumentację o podopiecznych i ktoś ugodził go kamienną figurką anioła. Nie odzyska przytomności i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Policja powiadomi o zdarzeniu jego 7-letnią córkę i partnerkę: Malwinę Leszko (Lidia Sadowa), z którą spotyka się od kilku miesięcy. Jak zwykle Maria w 1 odcinku "Komisarz Mama" w swoim stylu odkryje drugie dno tego brutalnego napadu.

Na tym jednak nie koniec rewelacji, bo w 1 odcinku "Komisarz Mama" Maria zażartuje do laborantki Heleny (Joanna Niemirska), że wygląda jakby była w ciąży. Czy naprawdę będzie się spodziewała dziecka Łukasza? To się wyjaśni już wkrótce w następnych odcinkach "Komisarz Mama".

Komisarz Mama 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), aspirant Rybczyński (Arkadiusz Smoleński) i aspirant Mazur (Anna Matysiak), podkomisarz Żeromski (Wojciech Zieliński).

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Komisarz Mama 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), aspirant Rybczyński (Arkadiusz Smoleński) i aspirant Mazur (Anna Matysiak), podkomisarz Żeromski (Wojciech Zieliński).
Komisarz Mama 2 odc. 1. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Łukasz (Jakub Wesołowski)

i

Autor: Polsat/ Aleksandra Mecwaldowska Komisarz Mama 2 odc. 1. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Łukasz (Jakub Wesołowski)
Komisarz Mama odc. 6. Andrzej (Krystian Wieczorek), Maria Matejko (Paulina Chruściel)

i

Autor: Polsat Komisarz Mama odc. 6. Andrzej (Krystian Wieczorek), Maria Matejko (Paulina Chruściel)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze