Kim jest Lili Reinhart z serialu Riverdale. Gdzie kupić jej nową książkę?

i

Autor: Instagram Kim jest Lili Reinhart z serialu Riverdale. Gdzie kupić jej nową książkę?

Kim jest Lili Reinhart z serialu Riverdale. Gdzie kupić jej nową książkę?

2020-10-22 9:00

Lili Reinhart, gwiazda serialu "Riverdale", który można ogląda na Netflix, została poetką. 24-letnia amerykańska aktorka niedawno wydała swoje wiersze w tomiku poezji "Lekcje pływania". Fani Lili Reinhart na całym świecie podziwiają za otwartość i odwagę, z którą mówi o swoich osobistych doświadczeniach, walce z depresją, na którą chorowała kilka lat temu. To właśnie rola w serialu "Riverdale" pomogła jej pokonać chorobę. Kim jest Lili Reinhart? O czym są jej wiersze i gdzie można kupić jej książkę "Lekcje pływania"?

Kim jest Lili Reinhart, czyli Betty Cooper z "Riverdale"?

"Riverdale", serial w serwisie Netflix z Lili Reinhart w jednej z głównych ról zrobił z 24-latki prawdziwą gwiazdę. Teraz jednak znana aktorka z USA postanowiła spróbować swoich sił jako poetka. Na początku października wydała w Stanach Zjednoczonych tomik poezji "Lekcje pływania" z bardzo osobistymi wierszami, w których opisała m.in. swoją walkę z depresją.

Zanim w 2017 roku Lili Reinhart dołączyła do obsady "Riverdale" wystąpiła gościnnie w serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna". Jednak rola Betty Cooper przyniosła jej prawdziwą sławę. Wcześniej pracowała tylko nad serialem "Jak nie zwariować z tatą", a aktorskie umiejętności pokazała dopiero w "Riverdale".

Nigdy nie ukrywała, że jest otwarta na temat swoich zmagań z depresją, na którą chorowała i twierdzi, że "Riverdale" pomogło jej w wyleczeniu tej choroby. Głośno było w USA o jej związku z  Cole'em Sprouse'em, amerykańskim aktorem, który w "Riverdale" gra Jugheada Jonesa. Byli razem aż do marca tego roku.

W Vancouver trwają właśnie zdjęcia do 5 sezonu "Riverdale". Prace na planie zostały niedawno wznowione po przerwie spowodowanej przepisami dotyczącymi koronawirusa.

Gdzie można kupić książkę "Lekcje pływania", Lili Reinhart?

"Lekcje pływania" Lili Reinhart w Polsce ukaże się nakładem wydawnictwa "Zysk". Oficjalna premiera już 27.10.2020! Książkę można kupić TUTAJ >>>

O czym są wiersze gwiazdy "Riverdale"? To bardzo osobiste doświadczenia aktorki - euforyczne początki nowej miłości, walka z lękiem i depresją w obliczu sławy, cierpienie i namiętność. "Jej poezja prowokuje i pociesza, jest ekspresyjna, a jednocześnie bardzo osobista, przejrzysta, a zarazem głęboka. A przede wszystkim ukazuje głębię kobiecych doświadczeń i uczuć" - czytamy na stronie zysk.com.pl.

Książka Lekcje pływania - Lili Reinhart

i

Autor: materiały prasowe ZYSK.com Książka "Lekcje pływania" - Lili Reinhart
Wyświetl ten post na Instagramie.
wish I was at the beach ? Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)
Wyświetl ten post na Instagramie.
My daughter @elsie took this. Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze