Polowanie na ćmy

Gwiazdy M jak miłość i Stulecia Winnych po raz pierwszy razem! To będzie wielki dramat! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

On grał Franka w "M jak miłość", ona była Ewą w "Stuleciu Winnych" i Marianną w "Domu pod Dwoma Orłami". Teraz Sonia Mietielica i Piotr Nerlewski zagrają razem w nowych hicie TVP, który będziemy oglądać w niedzielenie wieczory. Mietielica zagra luksusową prostytutkę Yvette w "Polowaniu na ćmy", a jej celem będzie zarobić dużo, aby dostać się do ukochanego na Sybir. Zobacz pierwsze ZDJĘCIA gwiazd "M jak miłość" i "Stulecia Winnych" w GALERII i ZWIASTUN nowej serii!

Gwiazdy "M jak miłość" i "Stulecia Winnych" razem zastąpią fanom "Dom pod Dwoma Orłami"? - zobacz ZDJĘCIA i WIDEO!

"Dom pod Dwoma Orłami" wielkimi krokami dobiega końca. Już 12 marca zobaczymy ostatni, 10 odcinek serii, w a nim rozwiążą się wszystkie wielkie tajemnice rodzinne. Wierni widzowie seriali w niedzielne wieczory wypatrywać będą godnego następcy hitowej serii. Czy "Polowania na ćmy" zastąpi im historię wrocławskiego domu?  

W nowym serialu zobaczymy duet gwiazd "M jak miłość" i "Stulecia Winnych"! Piotr Nerlewski już dawno pożegnał się z rolą Franka w sadze rodu Mostowiaków. Nie wiadomo, czy Sonia Mietielica pojawi się jeszcze kiedykolwiek w 5 lub 6 sezonie historii o rodzinie Winnych. Ale pewne jest, że aktorzy wystąpią w głównych rolach w nowym hicie "Polowanie na ćmy"! Po raz pierwszy gwiazdy ujawniły ZDJĘCIA z planu nowej serii, na których są razem!

Mietielica w "Polowaniu na ćmy" zagra główną bohaterkę Yvette, dziewczynę z nizin, która z więzienia trafia do luksusowego burdelu. Wszystko to zdarzy się w kostiumach 1905 roku, w Warszawie. W tle szemranych interesów, drogiego seksu i wystawnych bali będzie toczyła się walka Polaków o wyzwolenie. Czy w tym wszystkich znajdzie się jeszcze miejsce na prawdziwą miłość?

Na razie to, czy Nerlewski w "Polowaniu na ćmy" wcieli się w dobrego, czy złego bohatera trzymane jest w ścisłej tajemnicy. Na razie możemy podziwiać jak prezentują się razem z Mietielicą na planie nowej serii.

Nie przegap:  Dom pod Dwoma Orłami, odcinek 9: Straszliwa trauma Heleny wyjdzie na jaw! Dlatego nienawidzi Niemców?

Gwiazdy M jak miłość i Stulecia Winnych po raz pierwszy razem! To będzie wielki dramat - ZDJĘCIA, WIDEO
Polowanie na ćmy zastąpi Dom pod Dwoma Orłami? Będzie jeszcze bardziej brutalny! Sonia Mietielica znów w roli głównej - ZWIASTUN, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze