Gwiazda "Stulecia Winnych" w nowej komediowej produkcji. "Gra na Maksa" powstała specjalnie z myślą o Euro 2020

2021-06-11 13:37
Wszystko dla piłki
Autor: Materiały prasowe Gra na maksa

Nowy miniserial "Gra na Maksa" nawiązuje do rozpoczynającego się Euro 2020. Jego bohaterami jest para, której życie na czas mistrzostw europy zupełnie zdominowała piłka.

Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie! Aktorzy OCENIAJĄ jego umiejętności: „Mógłby zagrać...” | Futbologia

W krótkich, nie pozbawionych humoru scenach ukazana zostanie historia dwojga trzydziestolatków, którzy właśnie rozpoczynają nowy etap w związku i postanawiają ze sobą zamieszkać. Moment ten zbiega się jednak w czasie z inauguracją Euro 2020. Maks (Marcin Korcz), jako wielki miłośnik futbolu, jest więc w niełatwej sytuacji, zależy mu bowiem na szczęściu Ali (Karolina Bacia), nie wyobraża sobie jednak, by ominęły go najważniejsze mecze mistrzostw. Poszukiwanie kompromisu nie będzie proste i doprowadzi do wielu zabawnych nieporozumień, a perypetiom pary z przymrużeniem oka przyglądać się będą komentator sportowy Jacek Laskowski oraz były piłkarz Sebastian Mila.

Emisja w TV:

Gra na Maksa

poniedziałek-niedziela 20.10 TVP 1

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze