Sąsiedzi z tajemnicą

i

Autor: Materiały prasowe Co robimy w ukryciu?

Gdy twój sąsiad jest wampirem... Serial "Co robimy w ukryciu" to mieszka kina grozy ze zwariowaną komedią

2021-07-25 17:52

Nandor, Lashlo i Nadja starają się wtopić spokojną społeczność Staten Island w Nowym Jorku. Różni ich jednak fakt, że żyją wyłącznie w nocy i są… wampirami. Serial „Co robimy w ukryciu” to wybuchowa połączenie horroru i niekonwencjonalnego poczucia humoru. Kiedy emisja w TV?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Bohaterami jest grupa liczących sobie kilkaset lat wampirów - Nanodr (Kayvan Novak), Laszlo (Matt Berry) i Nadja (Nastasia Demetriou) - która postanowiła zamieszkać na obrzeżach Nowego Jorku, starając się nie zwracać na siebie i swoje krwawe zwyczaje uwagi sąsiadów. Pomaga im w tym ich wierny sługa Guillermo (Harvey Guillen), który każdego dnia dokłada starań, by zacierać jakiekolwiek ślady mogące zdradzić prawdziwą tożsamość swoich panów. Skrycie marzy jednak o tym, by i on mógł zostać kiedyś prawdziwym wampirem.

Mimo prób prowadzenia w miarę normalnego życia, nie sposób im uciec od swojej prawdziwej natury, co prowadzi do wielu zabawnych, a często wręcz absurdalnych sytuacji. W nowym sezonie grupę wampirów czekają kolejne kłopoty. Okaże się bowiem, że ich dom jest nawiedzony, będą musieli więc stawić czoła inwazji ducha.

Emisja w TV:

Co robimy w ukryciu 2

Poniedziałek 22.00 FOX

Najnowsze