Tureckie seriale

Emanet. Yaman da się podejść jak dziecko! Tego widzowie się nie spodziewali! Co wydarzy się w 104 odcinku Dziedzictwa?

Co wydarzy się w 104. odcinku tureckiej telenoweli "Emanet"? Chory psychicznie Ozan nadal będzie więził Seher, która przypomina mu jego narzeczoną. Planuje zabić i ją i siebie. Yaman za wszelką cenę chce odnaleźć opuszczony dom. Sam jednak da się podejść i wpadnie w pułapkę zastawioną niego przez Ozana!

Spis treści

  1. "Emanet": Seher ucieka Ozanowi! 
  2. Yaman da się podejść Ozanowi 
  3. 104. odcinek telenoweli "Dziedzictwo" w środę, 6. września o godz. 16:05 w TVP1
  4. Turecki hit "Emanet" 

"Emanet": Seher ucieka Ozanowi! 

Trwa dramat Seher. Po tym, jak Ozan uwięził ją w opuszczonym domu, kobieta robi wszystko, by móc się uwolnić. Postanowiła nawet udawać, że faktycznie jest jego narzeczoną, by uśpić jego czujność. 

Jej plan początkowo się udaje. Seher ucieka, a osobą, do której w pośpiechu zadzwoni, będzie Yaman. Niestety, nie uda się jej powiedzieć, gdzie jest, bo w tym momencie porywacz ją odnajdzie! 

Czytaj także:  Jaki prywatnie jest Mehmet Basturk, który wciela się w rolę Ozana?

Yaman da się podejść Ozanowi 

Ludzie Yamana dotrą do nagrania, w którym Ozan wyznaje, że w Seher odnalazł swoją ukochaną Gönül. Mężczyzna wyjawia także, iż zamierza zabić siebie i ją, aby połączyli się na wieczność. Biznesmen będzie drżał o życie Seher!

Selim, który początkowo myślał, że Yaman przesadza, zmienia zdanie, kiedy dowiaduje się o incydencie z Yusufem. Przekona go także przedłużająca się nieobecność Seher. Mężczyzna przyłączy się do poszukiwań nauczyciela muzyki. 

Ozan zastawi na Yamana pułapkę. Najpierw zwabi go do opuszczonego magazynu, a następnie ogłuszy na oczach Seher! 

104. odcinek telenoweli "Dziedzictwo" w środę, 6. września o godz. 16:05 w TVP1

Zapowiada się, że 104. odcinek "Dziedzictwa" będzie pełen emocji! Co jeszcze się wydarzy? W galerii publikujemy zdjęcia oraz dokładne streszczenie. 

Turecki hit "Emanet" 

Telenowela "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") zadebiutowała na antenie TVP1 w marcu 2023 roku i szybko zdobyła liczne grono fanów. W główną rolę męską w serialu, zimnego i stanowczego biznesmena Yamana, wciela się aktor Halil İbrahim Ceyhan. Widzowie z zapartym tchem obserwują uczucie, które rodzi się pomiędzy nim a Seher (Sila Turkoglu). 

Choć w Polsce wyemitowanych zostało dopiero sto pierwszych docinków tureckiego hitu, już wiadomo, że w pewnym momencie Sıla Türkoğlu zniknie z ekranów i zostanie zastąpiona inną aktorką! Stanie się to dokładnie od 417. W odcinkach, które zostały nakręcone po odejściu Sili Tirkoglu z "Dziedzictwa", na planie pojawiła się Nanuka Stambolishvili. Wcieli się ona w postać Nany.

Niedawno pojawiła się także informacja, że z serialu "Emanet" odchodzi również odtwórca roli Yamana, Halil İbrahim Ceyhan! W serialu pojawi się zamiast niego nowa postać - w rolę Poyraza ma wcielić się albański aktor Nik Xhelilaj.

Listen on Spreaker.
Najnowsze