Tureckie seriale

Emanet. Wstrząsające fakty z przeszłości Yamana ujrzą światło dzienne! Ziya wyzna wszystko! To wydarzy się w 115. odcinku "Dziedzictwa"

Co tłumi w sobie Yaman? W kolejnym odcinku telenoweli "Emanet" wyjdzie na jaw, z jakimi wstrząsającymi wydarzeniami spotkał się kiedyś biznesmen. Zobacz zdjęcia i streszczenie 115. odcinka "Dziedzictwa"!

Spis treści

  1. "Emanet": Przeszłość Yamana wstrząsa Seher! 
  2. Kiraz znów bawi się w detektywa 
  3. 115. odcinek "Emanet" w czwartek, 21 września w TVP1
  4. "Emanet": o czym jest serial? 

"Emanet": Przeszłość Yamana wstrząsa Seher! 

W ostatnim odcinku "Emanet" Yaman powrócił do starego życia, stając się przy tym oschły w stosunku do Seher i YusufaKobieta, choć była świadkiem jego brutalnego zachowania, nadal nie wierzy, że biznesmen jest złym człowiekiem. 

W 115. odcinku telenoweli Yaman postanowi jej to udowodnić. Zabierze ukochaną do dzielnicy, w której wychował się wraz z braćmi. Na jaw wyjdą wstrząsające fakty z jego przeszłości, które go ukształtowały. Seher będzie wstrząśnięta i pstanowi porozmawiać o tym z Ziyą. Mężczyzna wyjawi jej całą prawdę o ich dzieciństwie, odejściu matki i samobójczej śmierci ojca. 

Kiraz znów bawi się w detektywa 

Tymczasem Kiraz stara się przekonać Hasana, że powinien zatroszczyć się o wspólną przyszłość z Aye. Słysząc jego podejrzaną rozmowę narzeczonego przyjaciółki, postanawia go śledzić.

Matka chce ożenić Ibrahima. Kirpi zaoferuje, że pomoże mu znaleźć żonę w internecie. Ibrahimowi jednak żadna z kandydatek się nie podoba.

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan- przystojny Yaman z "Emanet". Co wiemy o aktorze, który skradł serca fanek?

115. odcinek "Emanet" w czwartek, 21 września w TVP1

Zobacz na zdjęciach, co wydarzy się w 115. odcinku telenoweli "Dziedzictwo". 

"Emanet": o czym jest serial? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze