Tureckie seriale

Halil İbrahim Ceyhan- przystojny Yaman z "Emanet". Co wiemy o aktorze, który skradł serca fanek serialu "Dziedzictwo"? Jaki jest prywatnie?

Halil İbrahim Ceyhan jest gwiazdą tureckiego hitu TVP "Dziedzictwo". W serialu przystojny aktor wciela się w rolę zimnego i stanowczego biznesmena. A jaki jest prywatnie? Co wiemy o odtwórcy roli Yamana w "Emanet"?

Spis treści

  1. "Dziedzictwo" - turecki hit TVP 
  2. Halil İbrahim Ceyhan - gwiazda telenoweli "Emanet" 
  3. Halil İbrahim Ceyhan - co o nim wiemy? 
  4. Zobacz prywatne zdjęcia przystojnego aktora. Taki jest Halil İbrahim Ceyhan na co dzień 

"Dziedzictwo" - turecki hit TVP 

Tureckie seriale od blisko dekady podbijają serca polskich fanów. Fenomen produkcji znad Bosforu rozpoczął się w Polsce w 2014 roku, wraz z pojawieniem się na antenie TVP1 "Wspaniałego stulecia" i trwa do dzisiaj. 

Aktualnie jedną z najpopularniejszych w Polsce produkcji znad Bosforu jest "Dziedzictwo" (org. "Emanet"). Serial, który zadebiutował w telewizyjnej "jedynce" pod koniec marca 2023 roku skradł serca fanów. 

Halil İbrahim Ceyhan - gwiazda telenoweli "Emanet" 

W główną rolę męską w serialu, zimnego i stanowczego biznesmena Yamana, wciela się aktor Halil İbrahim Ceyhan. Widzowie z zapartym tchem śledzą relację, która rodzi się między nim a Seher. 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Czytaj także: "Zakazany owoc". Jeden ślub i trzy panny młode?

Halil İbrahim Ceyhan - co o nim wiemy? 

Odtwórca roli Yamana w "Dziedzictwie" urodził się 13 grudnia 1982 r. W 2007 roku wystartował w konkursie "Best Model of Turkey", zdobywając tytuł "Obiecujący model męski".  Zanim na dobre został aktorem, zajmował się muzyką. Początkowo pisał piosenki, a następnie sam zaczął śpiewać. Trzeba przyznać, że turecki przystojniak jest obdarzony fantastycznym głosem. Z resztą, posłuchajcie sami! 

Jego kariera aktorska jest zdecydowanie krótsza. W 2019 roku zagrał w tureckim „Hemen Döneriz”, a rok później w „El legado”. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki "Emanet" zdobył największą rozpoznawalność. Halil İbrahim Ceyhan zasłynął nie tylko w rodzinnej Turcji, ale na całym świecie. Jego konto na Instagramie obserwuje już 1,6 milionów fanów. Gwiazdor regularnie zamieszcza tam swoje zdjęcia z pracy na planie i z życia prywatnego. 

Zobacz prywatne zdjęcia przystojnego aktora. Taki jest Halil İbrahim Ceyhan na co dzień 

Jak dobrze znasz tureckie aktorki? Quiz dla największych fanów tureckich seriali

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się aktorka, która jest żoną Buraka Özçivita?
Najnowsze