Tureckie seriale

Emanet. Yaman wraca do dawnego życia. To szansa dla innego mężczyzny! Streszczenie 114. odcinka telenoweli Dziedzictwo

W 114. odcinku "Emanet" widzowie zobaczą nieoczekiwaną zmianę Yamana. Choć wydawało się, że jego zbliżenie się do Seher jest tylko kwestią czasu, biznesmen postanowi wrócić do dawnego życia. Tymczasem o serce kobiety zawalczy ktoś inny...

Spis treści

  1. Yaman wraca do dawnego życia 
  2. Wyjazd ciotki Sultan i nowi goście w domu Alego 
  3. 114. odcinek "Emanet" w środę, 20. września, o godzinie 16:05 w TVP1 

Yaman wraca do dawnego życia 

Powrót Ozana i jego bójka z Yamanem wiele zmieni w życiu biznesmena. Jeszcze niedawno mężczyzna stał się czuły i opiekuńczy w stosunku do Seher, a nawet zdecydował się zaprosić ją na wspólny rejs. Plany Yamana pokrzyżowało jednak pojawienie się Ozana. Mężczyzna pobił złoczyńcę do nieprzytomności i to na oczach przerażonej Seher. 

W 114 odcinku biznesmen całkowicie się zmieni. Postanowi wrócić do dawnego życia i osobiście wymierzać sprawiedliwość. Seher zacznie się martwić o mężczyznę. Ten jednak nie będzie już tym samym człowiekiem. Nie dość, że w stosunku do Seher będzie oschły i ordynarny, to jeszcze w ten sam sposób zacznie taktować Yusufa! 

Tymczasem Selim postanowi ponownie zawalczyć o serce Seher. Właściciel restauracji poprosi Ikbal o pomoc! 

Wyjazd ciotki Sultan i nowi goście w domu Alego 

W 114. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" ciotka Sultan postanowi wyjechać na kilka dni do przyjaciółki, by zapomnieć o tym, co ostatnio się stało. Kobieta wraz z Begum i Kiraz były przetrzymywane przez bandytów, co mocno odbiło się na psychice staruszki. 

W domu Alego pojawiają się przyjaciółka Kiraz, Aye, i jej chłopak Hasan, do którego uciekła, by uniknąć zaaranżowanego ślubu z obcym mężczyzną. Komisarz i Kiraz decydują się pomóc parze. Dziewczyna jednak nie do końca ufa nowemu mężczyźni swojej przyjaciółki. Ali jednak zabrania jej mieszać się w sprawy Aye. 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego

114. odcinek "Emanet" w środę, 20. września, o godzinie 16:05 w TVP1 

Jesteś ciekawy, co dokładnie wydarzy się w 114. odcinku "Dziedzictwa"? W galerii znajdziesz zdjęcia, które sporo Ci podpowiedzą! 

Najnowsze