Tureckie seriale

Emanet. Ozan znów zaatakuje Seher! Czy i tym razem Yaman zdoła ją obronić? Streszczenie 113. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

Co wydarzy się w 113. odcinku telenoweli "Emanet"? Wszystko wskazuje, że Ozan, który uciekł ze szpitala, nadal chce zrealizować swój plan zabicia siebie i Seher. Psychopata zaatakuje w najmniej spodziewanym momencie. Czy Yaman zdąży na czas?

Spis treści

  1. "Emanet", odcinek 113.: Ozan znów zaatakuje! 
  2. Co z bandytami, którzy przetrzymują Kiraz, Begum i Sultan? 
  3. Zobacz zdjęcia ze 113. odcinka telenoweli "Emanet" 

Telenowela "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") to, obok "Zakazanego owocu" i najnowszego "Złotego chłopaka" turecka propozycja w ramówce Telewizji Polskiej. Serial zadebiutował na antenie TVP1 w marcu 2023 roku i szybko zdobył grono fanów. 

Historia biednej Seher (w tej roli Sila Turkoglu) i bogatego biznesmena Yamana (Halil İbrahim Ceyhan), których połączył mały Yusuf, gromadzi przed telewizorami tysiące fanów. 

Czytaj także: Zuhal z serialu "Emanet". Nie poznalibyście jej na prywatnych zdjęciach!

"Emanet", odcinek 113.: Ozan znów zaatakuje! 

Relacja Seher i Yamana zmierza w dobrym kierunku. Mężczyzna zdobył się na odwagę i zaprosił ukochaną na rejs, a ta się zgodziła. W drodze na przystań para zatrzyma się, aby zrobić zakupy. W tym czasie znów pojawi się Ozan, który uciekł ze szpitalaW momencie, kiedy Yaman wejdzie do sklepu, psychopata zbliży się do Seher i będzie próbował ciągnąć ją do samochodu! Na szczęści biznesmen w porę zorientuje się, co się dzieje. Pomiędzy nim a Ozanem wywiąże się krwawa bójka! 

Co z bandytami, którzy przetrzymują Kiraz, Begum i Sultan? 

Tymczasem Kiraz, Begum i Sultan nadal są w niebezpieczeństwie! Bandyci, którzy weszli do domu Alego, przetrzymują kobiety. 

W 113. odcinku "Dziedzictwa" Ali poprosi Ibrahima, żeby zawiózł Begum do sądu. Okaże się jednak, że kobieta wyszła z jednym z napastników na spotkanie ze wspólnikiem, by odebrać materiał dowodowy. Z powodu opóźnionego lotu Serhat nie stawi się jednak o umówionej porze. Begum uda się uciec!

Podczas rozmowy Ibrahima z Alim, Kiraz przekaże komisarzowi zaszyfrowaną wiadomość. On od razu zorientuje się, że coś jest nie tak! Ibrahim zostanie zakuty w kajdanki przez jednego z przestępców, a Alemu w ostatniej chwili uda się uratować najbliższych przed niebezpieczeństwem! 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego!

Zobacz zdjęcia ze 113. odcinka telenoweli "Emanet" 

Najnowsze