Tureckie seriale

Emanet. Ozan ucieka ze szpitala, a Kiraz, Begüm i Sultan znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! To wydarzy się w 112. odcinku serialu "Dziedzictwo"

Przed nami emocjonujący, 112. odcinek tureckiej telenoweli "Emanet". Podczas gdy Yaman i Seher coraz mocniej będą się do siebie zbliżać, Ozan ucieknie ze szpitala! W niebezpiecznej sytuacji znajdą się także Kiraz, Begüm i Sultan! Zobacz, co się wydarzy w "Dziedzictwie" w poniedziałek, 18 września.

Spis treści

  1. Seher i Yaman są uwięzieni, a Ozan ucieka ze szpitala! 
  2. Yaman zbiera się na odwagę 
  3. Kiraz, Begüm i Sultan zostaną zakładniczkami! 
  4. Zobacz zdjęcia ze 112. odcinka telenoweli "Emanet". Co się wydarzy? 

Seher i Yaman są uwięzieni, a Ozan ucieka ze szpitala! 

Co wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") w poniedziałek, 18 września? Okazuje się, że 112 odcinek serialu dostarczy widzom wielu emocji. Jedną z nich będzie Ozan, któremu uda się uciec ze szpitala. Choć nie wiadomo jeszcze, co planuje, możemy przypuszczać, że psychopata będzie chciał zemścić się na Yamanie i Seher. 

Tymczasem wspomniana dwójka jest uwięziona przez Zuhal w magazynie. Zazdrosna sistra Ikbal chciała zamknąć w nim tylko Seher, ale nie spodziewała się, że w środku był również Yaman. 

Wszystko wskazuje, że wspólny czas w magazynie jeszcze bardziej ich do siebie zbliży. Para będzie wspominała dzieciństwo. W starych pudłach z dokumentami kobieta odnajdzie drewniany samochodzik. Zabawka ma dla Yamana dużą wartość sentymentalną, ponieważ zrobił ją razem z Ziyą. W pewnym momencie Seher dostanie ataku duszności. Yaman ją uspokoi i dziewczyna ponownie zaczynie normalnie oddychać. 

Yaman zbiera się na odwagę 

Kiedy Zuhal otworzy magazyn, nie będzie mogła uwierzyć, że razem z Seher zamknęła w nim także Yamana. Kobieta będzie wściekła, że jej plan nie wypalił. Tymczasem Ziya uświadomi bratu, jak wiele zawdzięcza Seher. Biznesmen wreszcie zbierze się na odwagę i zaprosi kobietę na wspólny rejs. 

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan- gwiazda tureckiego hitu "Dziedzictwo". Co wiemy o przystojnym aktorze? 

Kiraz, Begüm i Sultan zostaną zakładniczkami! 

W niebezpiecznej sytuacji znajdą się natomiast kobiety, mieszkające w domu Alego. Ludzie Halduna będą śledzić Kiraz, a kiedy wejdą za nią do domu, wezmą Kiraz, Begum i Sultan na zakładniczki! Napastnicy zagrożą im śmiercią, jeśli Begum nie odda dowodów obciążających ich szefa. Dokumenty ma jednak wspólnik Begum - Serhat.

Zobacz zdjęcia ze 112. odcinka telenoweli "Emanet". Co się wydarzy? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze