Tureckie seriale

Emanet. Seher i Yaman znów zostaną uwięzieni! Co wydarzy się w 111. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"?

Yaman, który czuje, że Seher jest mu coraz bliższa, nadal nie ma odwagi, by wyznać jej swoich uczuć. Ma w planach zabranie kobiety na wycieczkę. Niestety, obje znów znajdą się w potrzasku! Co wydarzy się w 111. odcinku telenoweli "Emanet"? Mamy zdjęcia i streszczenie!

Spis treści

  1. "Emanet": Begüm chce już wrócić do domu 
  2. Seher i Yaman znów będą uwięzieni! 
  3. 111. odcinek "Emanet" w piątek, 15 września o godzinie 16:05 w TVP1
  4. O czym jest turecka telenowela "Emanet"?

"Emanet": Begüm chce już wrócić do domu 

Po danej akcji złapania mężczyzny, który groził Begüm, prawniczka chce wrócić do siebie. Tym bardziej, że Ali, o którego serce uporczywie walczy, wybiera się na akcję do Izmiru. Tymczasem komisarz oznajmia jej, że dla własnego dobra powinna zostać z Kiraz i Sultan. Begüm nie jest zadowolona z tego faktu. 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego

Seher i Yaman znów będą uwięzieni! 

Tymczasem w rezydencji Kirimli wszyscy zauważają to, co dzieje się z Yamanem. Mężczyzna zakochał się w Seher, jednak nie ma odwag wyznać jej swoich uczuć. Biznesmen planuje zabrać obiekt swoich westchnień w rejs jachtem. Kiedy Zuhal się o tym dowie, wpadnie w szał! 

W głowie Zuhal zrodzi się pomysł, jak odsunąć Seher od Yamana. Zuhal podstępem zwabi ciotkę Yusufa do magazynu i zamknie ją w środku! Nie spodziewa się jednak, że wewnątrz będzie także Yaman. Oboje zostaną uwięzieni! 

111. odcinek "Emanet" w piątek, 15 września o godzinie 16:05 w TVP1

Chcesz już dziś dowiedzieć się, co wydarzy się w 111. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? Zajrzyj do poniższej galerii! 

O czym jest turecka telenowela "Emanet"?

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze