Tureckie seriale

Emanet. Wizyta Seher, Yamana i Yusufa u Arifa. Selim odpuści starania o ukochaną? Streszczenie 121. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

Słowa Selima, który stwierdził, że Seher zakochała się w Yamanie, dały kobiecie do myślenia. Zaczyna mocno krępować się w towarzystwie biznesmena. Mimo tego, wraz z nim i Yusufem jedzie do Arifa. Czy Selim odpuści starania o ukochaną? Zobacz zdjęcia i streszczenie 121. odcinka telenoweli "Dziedzictwo".

Spis treści

  1. "Emanet", odcinek 121 - Seher nie chce spotykać się z Selimem 
  2. Yaman, Seher i Yusuf z wizytą u Arifa. Selim odpuści starania? 
  3. Kiedy 121. odcinek telenoweli "Emanet"? 
  4. Co jeszcze wydarzy się w 121. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? 

"Emanet", odcinek 121 - Seher nie chce spotykać się z Selimem 

Po tym, jak Selim zaatakował Yamana, Seher ma mętlik w głowie. Po tym, jak mężczyzna zasugerował jej, że zakochała się w Yamanie, nie może przestać o tym myśleć. Ponadto krępuje się w towarzystwie biznesmena. 

Kiedy w 121. odcinku telenoweli "Dziedictwo" Selim poprosi ją o spotkanie, kobieta się nie zgodzi. Zasugeruje także zakochanemu w niej przyjacielowi, że przez jakiś czas nie powinni się ze sobą widywać.

Yaman, Seher i Yusuf z wizytą u Arifa. Selim odpuści starania? 

Widok Yamana i Seher po raz kolejny doprowadza Zuhal do szału. Do akcji wkracza Ikbal, która zaproponuje Selimowi, żeby pojechał do Arifa, gdzie Yaman zabrał Seher i Yusufa. 

Kiedy restaurator dociera na miejsce, będzie załamany widokiem szczęśliwej trójki. Wróci do swojej knajpy, gdzie niespodziewanie odwiedzi go wróg Yamana. Camgöz zaproponuje mu układ przeciwko Kirimli. Selim jednak mu odmówi. Czy to oznacza, że zrezygnował ze starań o ukochaną? 

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan- przystojny Yaman z "Emanet"

Kiedy 121. odcinek telenoweli "Emanet"? 

Widzowie zobaczą 121. odcinek tureckiego hitu "Dziedzictwo" już w piątek, 29 września 2023 roku, o godzinie 16:05 w TVP1. Powtórka zostanie wyemitowana w poniedziałek, 2 października, o godzinie 5:05, na tym samym kanale. 

Co jeszcze wydarzy się w 121. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? 

W tym samym odcinku widzowie zobaczą, jak Yaman przygotowuje rocznicę ślubu Ikbal i Ziyi. Kiedy mężczyzna poradzi się o coś Seher, ta źle zinterpretuje jego pytania. 

W poniższe galerii znajdziesz dokładne streszczenie i zdjęcia ze 121. odcinka telenoweli "Emanet". 

Najnowsze