Tureckie seriale

Emanet. Seher ZAPRZECZA, ŻE KOCHA Yamana. Mówi prawdę czy to tylko pozory? Co wydarzy się w 120. odcinku "Dziedzictwa"?

W 120. odcinku telenoweli widzowie zobaczą Selima, który zacznie bić się z Yamanem. Beznadziejnie zakochany w Seher restaurator zasugeruje kobiecie, że zakochała się w Yamanie. Ta jednak zaprzeczy... Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku tureckiego hitu "Emanet"?

Spis treści

  1. "Emanet", odcinek 120. 
  2. Kiraz znów będzie bezrobotna 
  3. 120. odcinek "Emanet" w czwartek, 28 września w TVP1 
  4. O czym jest serial "Dziedzictwo"? 

"Emanet", odcinek 120. 

Relacja Seher i Yamana nadal jest bardzo trudna. Kobieta walczy ze złem, które ma w sobie biznesmen, a zjawiając się na miejscu jego starcia z braćmi Camgözami pokazała, że nie podda się tak łatwo. 

Selim, który jest bez reszty zakochany w przyjaciółce i widział strzelaninę, rzuci się w 120. odcinku "Emanet" z pięściami na Yamana. Całe zajście będzie widziała Seher, która nie będzie mogła wprost uwierzyć, że jej przyjaciel jest tak brutalny! Kobieta zdecyduje się przeprowadzić z Selimem poważną rozmowę. Kiedy jednak ten zasugeruje jej, że zakochała się w Yamanie, kobieta stanowczo zaprzeczy. 

Kiraz znów będzie bezrobotna 

Tymczasem po wyjściu Hasana z aresztu, Kiraz i Aye są bardzo szczęśliwe. Wszystko wskazuje jednak, że Kiraz już niebawem nie będzie miała powodów do radości. Ali odbierze telefon od właściciela sklepu z zabawkami, w którym dziewczyna pracuje. Jej szef poinformuje komisarza, że sklep nie przynosi dochodów, a on będzie zmuszony zamknąć biznes. Ali na jakiś czas postanowi ukryć to przed Kiraz. 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. To on wciela się w przystojnego Alego

120. odcinek "Emanet" w czwartek, 28 września w TVP1 

Zobacz na zdjęciach, co wydarzy się w 120. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. Emanet"). 

O czym jest serial "Dziedzictwo"? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie - czytamy w opisie telenoweli. 

Najnowsze