Tureckie seriale

Emanet. Seher jest nieugięta! Bezradny Yaman nie wie, jak odzyskać jej zaufanie

Yaman w serialu "Dziedzictwo" przechodzi trudny okres. Po tym, jak Seher dowiedziała się, że to przez niego trafiła do aresztu, stała się wobec niego zimna i obojętna. Biznesmen nie wie, jak na nowo zjednać sobie kobietę. Poprosi o radę Arifa. Co jeszcze wydarzy się w 92. odcinku telenoweli "Emanet"? Zobacz zdjęcia i streszczenie.

Spis treści

  1. Yaman nie wie, jak na nowo zjednać sobie Seher 
  2. Kiraz zjawia się na posterunku, by ostatecznie rozliczyć się z bratem 
  3. 92. odcinek "Emanet" w poniedziałek, 21 sierpnia 
  4. "Emanet" - o czym jest serial? 

Yaman nie wie, jak na nowo zjednać sobie Seher 

W 92. odcinku telenoweli "Emanet" (oryg. "Dziedzictwo") Yaman dalej będzie walczył o to, by zjednać sobie Seher. Kobieta jednak będzie miała do niego pretensje, że próbuje kontrolować jej życie i stwarza konflikty. Po tym, jak wyszło na jaw, że to za sprawką biznesmena trafiła do aresztu, nie będzie potrafiła mu wybaczyć. Bezradny Yaman pojedzie do Arifa, by ten poradził mu, co ma w tej sytuacji zrobić. 

Kiraz zjawia się na posterunku, by ostatecznie rozliczyć się z bratem 

Kiraz jest już bezpieczna, bo Erdal siedzi w areszcie. Dziewczyna przyjdzie na posterunek policji, żeby ostatecznie skonfrontować się z bratem, który chciał ją zabić! 

Ali podejrzewa, że to Yaman stoi za aresztowaniem Kiraz, jednak nie ma na to dowodów. Pójdzie do Seher, by ostrzec ją przed Yamanem. Tymczasem w areszcie zjawi się Begüm, która będzie chciała przekupić Erdala w zamian za jego milczenie. 

Czytaj także: W rolę prawniczki Begüm wciela się aktorka Gözde Gürkan

92. odcinek "Emanet" w poniedziałek, 21 sierpnia 

Co jeszcze wydarzy się w 92. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? Widzowie będą świadkami kolejnej intrygi Ikbal. Nie będzie miała żadnych skrupułów, by kolejny raz doprowadzić Ziyę do ataku paniki! 

W galerii znajdziesz zdjęcia i dokładne streszczenie odcinka. 

"Emanet" - o czym jest serial? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany