Tureckie seriale

Emanet. Nowy mężczyzna w życiu Yusufa i Seher! Malec będzie nim zafascynowany! Dziedzictwo, streszczenia odcinków 92-96

Seher i Yusuf poznają w restauracji Selima jego przyjaciela, Ozana. Malec będzie nim zachwycony! Wkrótce Ozan zostanie stałym bywalcem w rezydencji Yamana. Biznesmen będzie jednak w stosunku do niego bardzo podejrzliwy. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 92-96 tureckiej telenoweli "Emanet"? W galerii znajdziesz zdjęcia i streszczenia.

Spis treści

  1. Rozejm Seher i Yamana 
  2. Ozan - nowy mężczyzna w życiu Yamana i Seher 
  3. Co jeszcze czeka nas w telenoweli "Emanet"? 
  4. Zdjęcia i streszczenia odcinków 92-96 telenoweli "Dziedzictwo"

Rozejm Seher i Yamana 

Seher i mały Yusuf po raz kolejny wrócą do rezydencji Yamana. Zanim jednak to się stanie, biznesmen znów podpadnie ciotce chłopca. Seher odkryje, że Yaman przelał jej pieniądze i odbierze ten gest jako łapówkę za zatajenie dowodów. Prawda okaże się być jednak całkiem inna. Okaże się, że Yaman przelał pieniądze, żeby wzmocnić pozycję Seher jako opiekunki Yusufa podczas wizyty pracownicy opieki społecznej. Kobieta będzie żałowała, że niesłusznie oceniła sytuację i zaproponuje biznesmenowi rozejm. Jej warunkiem będzie jednak to, że będą razem decydowali o wszystkim, co będzie dotyczyło chłopca. 

Czytaj także: Sensacyjne wieści. Emanet. Halil İbrahim Ceyhan odchodzi z Dziedzictwa!

Ozan - nowy mężczyzna w życiu Yamana i Seher 

Tymczasem Seher wybierze się wraz z Yusufem do restauracji Selima, by pomóc mu w dużym zamówieniu. Tam poznają Ozana, który jest przyjacielem właściciela knajpy. Okaże się, że Ozan jest nauczycielem muzyki i gra na ukulele. Malec będzie nim zafascynowany! Mężczyzna zaproponuje, że udzieli Yusufowi kilku lekcji. Kiedy jednak Seher wspomni o tym Yamanowi, ten będzie przeciwny. Ciotce Yusufa uda się jednak przekonać, by Ozan przychodził do rezydencji. Nauczyciel oczaruje swoją uprzejmością wszystkich domowników i nikt nie będzie podejrzewał, że skrywa on mroczną tajemnicę. Tylko Yaman będzie wobec niego podejrzliwy. 

Co jeszcze czeka nas w telenoweli "Emanet"? 

W odcinkach 92-96 tureckiego serialu "Emanet" będzie się działo dużo więcej. Do głównych wątków będą należeć m.in:

  1. Ikbal odkryje, że Zuhal zakochała się w Yamanie,
  2. Zakochany Ali pójdzie po radę do Arifa,
  3. Kiraz będzie szukała pracy.

Zdjęcia i streszczenia odcinków 92-96 telenoweli "Dziedzictwo"

Co jeszcze wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" w odcinkach 92-96, które zobaczymy w tygodniu od 21 do 25 sierpnia 2023 roku? W naszej galerii znajdziesz nie tylko ich dokładne streszczenia, ale także zdjęcia. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze