Tureckie seriale

Emanet. Kiraz znowu ma kłopoty! Dziewczyna zostaje zakładniczką! Streszczenie 100. odcinka serialu "Dziedzictwo"

Kiraz to skromna dziewczyna, której nie opuszczają problemy. Dopiero co, z pomocą Alego, poradziła sobie z bratem, który chciał ją zabić, a już jest w kolejnych tarapatach! Zostanie zakładniczką agresywnego męża swojej nowej koleżanki. Wiemy, co z tego wyniknie!

Spis treści

  1. "Emanet". Kiraz zostaje zakładniczką! 
  2. Ozan zwabia Seher do opuszczonego domu 
  3. 100. odcinek "Emanet" w czwartek, 31 sierpnia, o godzinie 16:05 w TVP1
  4. O serialu "Dziedzictwo" 

"Emanet". Kiraz zostaje zakładniczką! 

Wszystko wskazuje, że kłopoty nie opuszczają Kiraz. Dziewczyna niedawno ledwo uszła z życiem po ataku jej agresywnego brata, a już znalazła się w centrum kolejnego konfliktu! 

Kiraz, która zatrudniła się w szwalni, poznała Gülten. Kiraz bardzo chce pomóc koleżance, która jest ofiarą przemocy domowej. Kiedy dziewczyna odwiedza Gülten, trafia w sam środek awantury! Wezwie policję i... sama znajdzie się w niebezpieczeństwie! 

Policjanci porozmawiają z agresywnym mężem koleżanki, ale ten niespodziewanie zacznie grozić Kiraz nożem i weźmie ją na zakładniczkę! Na miejsce dotrze Ali. Gdy wejdzie do budynku, Kiraz uda się ogłuszyć napastnika. Członkowie ekipy komisarza są pod wrażeniem, on jednak nie będzie potrafił ukryć swojej złości na dziewczynę. 

Ozan zwabia Seher do opuszczonego domu 

Zgodnie z ostatnią rozmową, Seher zgadza się przyjechać do domu, który Ozan przed laty kupił wraz ze swoją narzeczoną. Mężczyzna poprosił mu, by pomogła mu w zaplanowaniu remontu. 

Kiedy Seher dociera na miejsce, będzie przerażona widokiem domu. Na szczęście okazuje się, że szybko musi wracać, by pomóc Yusufowi. Nie jest świadoma, że uniknęła śmiertelnego niebezpieczeństwa! Ozan wpada w szał, że jego plan się nie udał.

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan odchodzi z Dziedzictwa! Co dalej z uwielbianą telenowelą?

100. odcinek "Emanet" w czwartek, 31 sierpnia, o godzinie 16:05 w TVP1

O serialu "Dziedzictwo" 

"Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") to aktualnie jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w Polsce. Produkcja, która została wyprodukowana w 2020 roku, od kilku miesięcy jest emitowana w polskiej telewizji. Opowiadający o losach biednej Seher i bogatego i bezwzględnego Yamana serial, szybko zdobył wielu fanów w naszym kraju.

W główną rolę kobiecą w produkcji wciela się turecka aktorka Sila Turkoglu. Grana przez nią Seher to skromna dziewczyna, którą umierająca siostra prosi, by zaopiekowała się jej synkiem. Ciocia nie może odmówić chłopcu, który za wcześnie został sierotą. Do tej pory mały Yusuf mieszka w domu wujka ze strony ojca - zimnego Yamana (Halil İbrahim Ceyhan). Między biznesmenem, a Seher powoli zaczyna rodzić się uczucie.

Tureckie seriale: rozpoznaj bohatera po oczach

Pytanie 1 z 10
“Zakazany owoc” – co to za postać?
“Zakazany owoc” – co to za postać?
Najnowsze