Tureckie seriale

Emanet. Kiraz wyjdzie na wolność, ale za kraty trafi Seher! Streszczenie 83. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

Co wydarzy się w 83. odcinku tureckiej telenoweli "Dziedzictwo"? Podczas gdy Kiraz będzie świętowała wyjście z aresztu, za kraty trafi Seher. Co więcej, ciotka Yusufa będzie uczestniczyła w bójce pomiędzy osadzonymi kobietami, podczas której zostanie ranna! Mamy kadry i streszczenie kolejnego odcinka "Emanet".

Spis treści

  1. Seher trafi do aresztu i będzie uczestniczyła w bójce
  2. Kiraz może być szczęśliwa, ale jej radość nie potrwa długo 
  3. Co jeszcze wydarzy się w 83. odcinku "Emanet"? 
  4. O serialu "Dziedzictwo" 

Seher trafi do aresztu i będzie uczestniczyła w bójce

Przed nami kolejny, emocjonujący odcinek tureckiego hitu "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet"). Sielanka Yamana, Seher i Yusufa nie potrwa długo. Chłopiec znów zostanie rozdzielony a ciotką, bo ta... trafi do aresztu! 

Przypomnijmy, że Yaman kazał Nedimowi zastawić na nią zasadzkę, kiedy ta wyprowadziła się z Yusufem z rezydencji. Nic jednak nie będzie można już zrobić. Seher zostanie aresztowana, a jej sprawę będzie prowadził Frat. 

Kiedy ciotka Yusufa przypomni sobie, że jakiś czas temu zgubiła dowód osobisty, policjant będzie pewny, że to osoba, która znalazła dokument, jest winna całej afery. 

Tymczasem w areszcie dojdzie do bójki dwóch skłóconych ze sobą kobiet. Kiedy Seher będzie chciała je rozdzielić, sama zostanie ranna! 

Czytaj także: Emanet. Przerwa w emisji uwielbianego tureckiego serialu

Kiraz może być szczęśliwa, ale jej radość nie potrwa długo 

Kiraz cieszy się, że jej sprawa zakończyła się szczęśliwie. Jedynie Sultan i Begüm nie są zadowolone z takiego obrotu spraw. Choć wydaje się, że życie dziewczyny wreszcie się odmieni, nic bardziej mylnego. Do Stambułu przyjedzie bowiem brat Kiraz - Erdal - z zamiarem zabicia jej! 

Co jeszcze wydarzy się w 83. odcinku "Emanet"? 

W tym docinku widzowie dowiedzą się także, że Turgut chce się zemścić na Yamanie, który niegdyś udaremnił jego narkotykowe interesy.

Co dokładnie się wydarzy? Szczegółowe streszczenie 83. odcinka telenoweli "Dziedzictwo" znajdziesz w galerii. 

O serialu "Dziedzictwo" 

Turecka telenowela "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet) pojawiła się w ramówce TVP1 wiosną 2023 roku i od tego czasu zaskarbiła sobie serca wielu fanów. Serial to opowieść o bogatym i stanowczym biznesmenie Yamanie oraz biednej i dobrodusznej Seher. Tę dwójkę połączył chłopiec o imieniu Yusuf. Oboje kochają malca, a z czasem zaczynają także czuć coś do siebie. 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze