Tureckie seriale

"Emanet": co się wydarzy? Seher zabierze Yusufa z rezydencji, ale nie na długo! Streszczenia odcinków 77-81 telenoweli "Dziedzictwo"

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiej telenoweli "Dziedzictwo"? Czy wyprowadzka Seher i Yusufa będzie oznaczać dla Yamana koniec walki o chłopca? Okazuje się, że biznesmen wpadnie w szał, kiedy okaże się, że kobieta i jej siostrzeniec opuszczą rezydencję. Co zrobi Yaman? Mamy streszczenia odcinków 77-81 serialu "Emanet".

Spis treści

  1. "Emanet" - co wydarzy się w telenoweli? 
  2. Yusuf zbliży do siebie Alego i Kiraz? 
  3. Co dokładnie wydarzy się w odcinkach 77-81 telenoweli "Emanet"? 
  4. O czym jest "Dziedzictwo"?

"Emanet" - co wydarzy się w telenoweli? 

Kolejny tydzień przyniesie wiele niespodziewanych wydarzeń nie tylko w życiu Seher i Yamana, ale także Alego i Kiraz! W 81. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" wyjdzie na jaw wielka tajemnica, którą Osman zabrał ze sobą do grobu. Widzowie, z całą pewnością, będą bardzo zaskoczeni tym, czego się dowiedzą! 

W odcinkach 77-81 uwaga nadal będzie skupiona na małym Yamanie i walce Seher i Yusufa. Choć to ciotka dostała prawo do opieki nad siostrzeńcem, Yaman nie odpuści jej tak łatwo. Kiedy dowie się, że Seher i Yusuf opuścili rezydencję, wpadnie w szał. Zrobi wszystko, by móc dalej opiekować się bratankiem! 

Yusuf zbliży do siebie Alego i Kiraz? 

Przystojny policjant nadal będzie bronił się przed uczuciem, którym darzy Kiraz. Być może to właśnie pobyt Seher i Yusufa będzie pretekstem, by ta para się do siebie zbliżyła. Kiedy Kiraz zabierze chłopca na spacer, Ali będzie jej towarzyszył. To wyjście znacznie poprawi relacje pary. Na drodze do ich szczęścia stanie Begüm, przez którą Kraz zostanie aresztowana! 

"Dziedzictwo" - odcinki 77-81 zostaną wyemitowane od poniedziałku (24 lipca do piątku 28 lipca) w TVP1 o godzinie 16:05. 

Czytaj także: "Emanet" bez Seher? Sıla Türkoğlu odeszła z serialu "Dziedzictwo"!

Co dokładnie wydarzy się w odcinkach 77-81 telenoweli "Emanet"? 

W poniższej galerii znajdziesz streszczenia kolejnych odcinków uwielbianej przez widzów tureckiej telenoweli "Dziedzictwo". Co dokładnie się wydarzy? 

O czym jest "Dziedzictwo"?

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze