Tureckie seriale

Emanet. Bezwzględny Ozan więzi Seher! Yaman rusza na poszukiwania. Co jeszcze wydarzy się103. odcinku "Dziedzictwa"

Chory psychicznie nauczyciel muzyki, po tym jak zwabił do siebie Seher, więzi ją! Kiedy ta próbuje uciec, skuwa ją łańcuchem. Kobieta orientuje się, że Ozan widzi w niej swoją Gönül i zaczyna grać z nim w tę niebezpieczną grę. Tymczasem Yaman wyrusza na poszukiwania mężczyzny.

Spis treści

  1. "Emanet": Ozan więzi Seher! Jak daleko się posunie? 
  2. Yaman wyrusza na poszukiwania Ozana! 
  3. Zdjęcia i streszczenie 103. odcinka "Dziedzictwa" 
  4. Telenowela "Emanet" 

"Emanet": Ozan więzi Seher! Jak daleko się posunie? 

Nauczyciel muzyki w końcu dopiął swego i zwabił Seher do opuszczonego domu. Kobieta uzmysłowi sobie, że bezwzględny psychopata widzi w niej swoją Gönül. Dopiero teraz ciotka Yusufa zda sobie sprawę, że Yaman od samego początku miał rację, a jego podejrzenia co do Ozana okazały się słuszne. 

Kiedy Seher próbuje uciec, oprawca skuwa ją łańcuchem! Wyjawia, że planuje zabić siebie i ją, żeby już na zawsze mogli być razem. 

Czytaj także: Jaki prywatnie jest Mehmet Basturk, który wciela się w rolę Ozana?

Yaman wyrusza na poszukiwania Ozana! 

Yaman, który sprawdził na monitoringu rezydencji, że Ozan specjalnie przeciął kable i wrzucił je do fontanny, przy której bawił się Yusuf, wyrusza na poszukiwania nauczyciela muzyki. Wcześniej Zuhal chciała mu powiedzieć o zaburzeniach nauczyciela, jednak Ikbal skutecznie ją powstrzymała. 

Yaman dociera do mieszkania Ozana i odkrywa, że ten podglądał Seher przez ukrytą kamerkę. Na laptopie psychopaty widzi obraz z sypialni kobiety. Pospiesznie uda się do restauracji Selima w nadziei, że dowie się, gdzie może znaleźć Ozana. Wreszcie trafia na ślad opuszczonego domu. Każe swoim ludziom sprawdzić adres. 

Tymczasem Seher wchodzi w niebezpieczną grę Ozana. Postanawia udawać narzeczoną porywacza, żeby uśpić jego czujność i uciec. 

Zdjęcia i streszczenie 103. odcinka "Dziedzictwa" 

Telenowela "Emanet" 

Turecka telenowela "Emanet", której tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo", od końca marca 2023 roku jest emitowana na antenie TVP1. Produkcja znad Bosforu szybko podbiła serca fanów, ciesząc się sporą oglądalnością. 

Głównymi bohaterami telenoweli są Seher (Sila Turkoglu) i Yaman (Halil İbrahim Ceyhan). 

- Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze