Tureckie seriale

"Dziedzictwo". Zakochany Yaman nie potrafi już kryć swoich uczuć. Wyzna Seher, co do niej czuje? Co wydarzy się w telenoweli "Emanet" od 11 do 15 września?

Ostatnie wydarzenia w serialu "Dziedzictwo" sprawią, że Yaman i Seher staną się sobie bliżsi. Biznesmen otoczy kobietę opieką i będzie gotów zawalić sprawy zawodowe, by móc tylko być bliżej ukochanej. Czy zbierze się na odwagę, by powiedzieć Seher, co do niej czuje? Zobacz, co wydarzy się w "Emanet" w odcinkach 107-111.

Spis treści

  1. Yaman nie potrafi ukryć swoich uczuć. Powie Seher, że jest mu bliska? 
  2. "Dziedzictwo": Begüm traci nadzieje na odzyskanie Alego
  3. Co jeszcze wydarzy się w serialu "Dziedzictwo"? 

Yaman nie potrafi ukryć swoich uczuć. Powie Seher, że jest mu bliska? 

Po ostatnich wydarzeniach z Ozanem, Yaman i Seher staną się sobie bliscy jak nigdy dotąd. Choć to właśnie biznesmen uratował Seher, kiedy Ozan chciał zabić siebie i ją, kobieta będzie przekonana, że żyje dzięki Selimowi. 

Stan Seher będzie bardzo poważny. Przy jej szpitalnym łóżku będzie czuwał zaniepokojony Yaman. Kiedy ta odzyska przytomność, mężczyzna będzie chciał się do niej zbliżyć. 

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan odchodzi z Dziedzictwa! Co dalej z uwielbianą telenowelą?

Po powrocie do rezydencji, Yaman będzie robił wszystko, by jak najlepiej zająć się Seher. Jego zmiana nie umknie uwadze wszystkich domowników. Zuhal, patrząc na jego zachowanie będzie wściekła! Tym bardziej, że Yaman, by pójść z Seher do opieki społecznej, będzie kazał odwołać spotkanie, na którego organizację Zuhal poświęciła dużo czasu. 

Biznesmen zabierze Seher do kawiarni, jednak nie będzie potrafił zachowywać się swobodnie w jej obecności. Dziewczyna zapyta go, co się dzieje, jednak ten nie zbierze się na odwagę, by wyznać jej, co czuje. 

"Dziedzictwo": Begüm traci nadzieje na odzyskanie Alego

Po tym, jak Kiraz wzięła udział w policyjnej akcji, znów jest bezrobotna. Na szczęście może w tej kwestii liczyć na pomoc Alego. Komisarz załatwia jej pracę przy składaniu zabawek. Wdzięczna dziewczyna cieszy się i ma nadzieję, że tym razem obędzie się bez żadnych przykrych wydarzeń. 

Begüm powoli traci nadzieję, że odzyska ukochanego. Sultan jednak wymyśla kolejny plan, dzięki któremu prawniczka będzie mogła zbliżyć się do byłego narzeczonego. Kobiety wykorzystują wiadomość z pogróżkami od ludzi aresztowanego biznesmena.

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Dziedzictwo"? 

Tydzień od 11 do 15 września dostarczy widzom sporo wrażeń. W odcinkach 107-111 zobaczymy także:

  • Ziyę, który wspiera Yusufa podczas nieobecności ciotki i wujka, 
  • Begüm, która wprowadzi się do domu Alego, 
  • Yamana, który planuje rejs z Seher, 
  • Zuhal, która decyduje się na uwięzienie Seher. 

W poniższej galerii publikujemy zdjęcia i dokładne streszczenia odcinków "Emanet". Sprawdź, co wydarzy się w serialu w tym tygodniu! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze