Tureckie seriale

"Dziedzictwo". Ten odcinek to emocjonalny roller coaster. Tak brutalnego Yamana jeszcze nie widzieliśmy! Streszczenie 67. odcinka "Emanet"

Co wydarzy się w kolejnym odcinku uwielbianego przez Polaków tureckiego hitu "Emanet"? W poniedziałek, 10. lipca widzowie będą świadkami sytuacji, w której Yaman doprowadzi do odbicia Yusufa z rąk handlarza dziećmi. Tak brutalnego go jeszcze nie widzieliśmy! Streszczenie 67. odcinka serialu "Dziedzictwo".

Spis treści

  1. "Emanet": Yaman odbije Yusufa z rąk złoczyńcy 
  2. Zobacz w galerii kadry z 67. odcinka telenoweli "Emanet", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 10. lipca o godz. 16.05 w TVP1. 
  3. "Dziedzictwo": o czym jest serial? 

"Emanet": Yaman odbije Yusufa z rąk złoczyńcy 

Wiemy, co wydarzy się w 67. odcinku tureckiego serialu "Dziedzictwo"! W poniedziałek, 10 lipca. widzów czeka prawdziwy roller coaster emocji. Zimny i stanowczy Yaman po raz kolejny pokaże swoje brutalne oblicze. Będzie jednak dużo bardziej agresywny niż dotychczas! Wszystko dlatego, że za wszelką cenę będzie chciał odzyskać małego Yusufa, któremu grozi niebezpieczeństwo! 

Przypomnijmy, że chłopiec został zabrany z rezydencji rodziny Kirimli po intrydze, jaką uknuła Ikbal. W sierocińcu był jednak gnębiony przez inne dzieci, dlatego zdecydował się na ucieczkę. Nieostrożny Yusuf wpadł w ręce handlarza dziećmi, który planował go sprzedać. Yaman i Seher byli zrozpaczeni i zmotywowani, by jak najszybciej go znaleźć. 

Zobacz także: Yaman planuje ucieczkę z Yusufem! Co się wydarzy w tym tygodniu?

W 67. odcinku Nedim trafi na ślad złoczyńcy, który przetrzymuje Yusufa i poinformuje o tym Yamana. W trosce o bezpieczeństwo Seher, mimo jej sprzeciwu, Yaman sam wyruszy na dalsze poszukiwania chłopca. W ostatniej chwili uda mu się wyrwać Yusufa z rąk handlarza i odjechać przed pojawieniem się policji. Mężczyzna będzie bardzo brutalny i tylko wzrok małego Yusufa powstrzyma go przed najgorszym. 

Zobacz w galerii kadry z 67. odcinka telenoweli "Emanet", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 10. lipca o godz. 16.05 w TVP1. 

"Dziedzictwo": o czym jest serial? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Zobacz także: "Emanet" bez Seher? Sıla Türkoğlu odeszła z serialu

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze