Tureckie seriale

"Dziedzictwo". Yaman planuje ucieczkę w Yusufem! Zostawią Seher? Wiemy, co wydarzy się w "Emanet" w odcinkach 67-71

Czy Yamanowi w telenoweli "Dziedzictwo" uda się wyrwać małego Yusufa z rąk handlarza dziećmi? Co dalej stanie się z chłopcem? Jak rozwinie się relacja Alego i Kiraz? Odcinki 67-71 serialu dadzą odpowiedź na te i wiele innych pytań. Co się wydarzy w "Emanet"?

Spis treści

  1. "Emanet" - Yusuf w rękach handlarza dziećmi 
  2. Yaman ucieknie z Yusufem. Seher będzie zrozpaczona! 
  3. Zobacz w galerii, co dokładnie wydarzy się w odcinkach 67-71 telenoweli "Dziedzictwo" 
  4. "Dziedzictwo" - o czym jest serial?

"Emanet" - Yusuf w rękach handlarza dziećmi 

Kolejne odcinki tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (org. "Emanet") będą odpowiedzią na pytanie, co stanie się z małym Yusufem. Przypomnijmy, że chłopiec najpierw został odebrany z rezydencji Yamana przez opiekę społeczną i trafił do domu dziecka. W sierocińcu jednak stał się obiektem drwin ze strony rówieśników, dlatego postanowił uciec. Seher i Yaman byli przerażeni, kiedy dowiedzieli się, że ich podopieczny samotnie błąka się po ulicach. 

Yusuf ostatecznie trafił w ręce handlarza dziećmi. Co dalej stanie się w malcem? 

Okazuje się, że to Nedim trafi na ślad chłopca i poinformuje o wszystkim Yamana. Wujek w ostatniej chwili wyrwie malca z rąk człowieka, który planował sprzedać go nijakiemu "Królowi Żebraków". 

Czytaj także: "Emanet" bez Seher? Sıla Türkoğlu odeszła z serialu! Kto ją zastąpi?

Yaman ucieknie z Yusufem. Seher będzie zrozpaczona! 

Czy znalezienie i odbicie chłopca będzie końcem problemów? Otóż nie! Yaman będzie świadomy, że ich powrót do rezydencji będzie wiązał się także z powrotem Yusufa do sierocińca. Nie będzie mógł pozwolić, by dziecko po raz kolejny było narażone na ten stres. 

Co więc postanowi Yaman? Okazuje się, że zdecyduje się ukryć razem z Yusufem w bezpiecznym miejscu, gdzie będzie mógł zaplanować ich wyjazd za granicę. Co jednak z Seher, która będzie umierała z tęsknoty za siostrzeńcem? 

Zobacz w galerii, co dokładnie wydarzy się w odcinkach 67-71 telenoweli "Dziedzictwo" 

"Dziedzictwo" - o czym jest serial?

iedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze