W pułapce przeszłości

i

Autor: Materiały prasowe Rysa

Dawno niewidziany Maciej Zakościelny powraca w nowym serialu kryminalnym. Kiedy premiera "Rysy"?

2021-04-10 10:09

Główna bohaterka nowego serialu kryminalnego "Rysa", by rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa, musi rozprawić się z własną traumą sprzed lat. W obsadzie zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Julię Kamińską, Macieja Zakościelnego, Zbigniewa Zamachowskiego czy Dawida Ogrodnika.

Komisarz mama - zwiastun serialu

Monika Brzozowska (Julia Kamińska) jest znakomitą policjantką, choć praca z nią nie należy do najłatwiejszych. Jest błyskotliwa i zaradna, jednak woli pozostać samotnym wilkiem. Coraz bardziej komplikuje to także jej związek z przystojnym szefem agencji reklamowej Piotrem (Maciej Zakościelny). Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy, że kobieta na co dzień musi walczyć nie tylko z warszawską przestępczością, ale i bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, czyli tytułową rysą. Nie spodziewa się jednak, że wkrótce znów będzie musiała stawić czoła demonom przeszłości.

Gdy w jednym z pustostanów na warszawskiej Pradze zostaną odnalezione zwłoki bezdomnego, okoliczności jego śmierci zacznie badać stołeczny wydział zabójstw. Okaże się bowiem, że mężczyznę zamordowano, zadają mu kilka ran długim, ostrym narzędziem, a wkrótce później dojdzie do kolejnego morderstwa popełnionego w identyczny sposób. Sprawa zostanie przydzielona właśnie Monice. Trop, na który wpadnie, nieoczekiwanie zacznie jednak prowadzić do niej samej. W końcu policjantka zacznie podejrzewać, że w całej sprawie chodzi o coś więcej, niż zwykłe porachunki.

Emisja w TV:

Rysa

wtorek 22.00 AXN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze