Czerwona królowa, odcinek 2: Regina po zabiciu ojca zajdzie w ciążę z Wołodią! Zmuszą ją do aborcji - ZWIASTUN

2020-09-15 22:03 Ag
 Czerwona królowa, odcinek 2: Regina po zabiciu ojca zajdzie w ciążę z Wołodią! Zmuszą ją do aborcji - ZWIASTUN
Autor: Bądźmy Razem TVP Facebook Czerwona królowa, odcinek 2: Regina po zabiciu ojca zajdzie w ciążę z Wołodią! Zmuszą ją do aborcji - ZWIASTUN

W 2 odcinku serialu "Czerwona królowa" Regina (Ksienija Łukjanczikowa), która po zabójstwie ojca alkoholika zmieniła tożsamość i uciekła do Moskwy, rozpocznie nowy etap w życiu. Opieką otoczy ją starsza pani Augusta, profesor konserwatorium. Dzięki niej Regina w 2 odcinku "Czerwonej królowej" rozpocznie studia i się zakocha. Jej wybrankiem będzie Wołodia, wnuk Augusty. Choć Regina nikomu nie przyzna się do mrocznej przeszłości, to Wołodia i jego ojciec w 2 odcinku "Czerwonej królowej" odkryją prawdę. Ciąża Reginy zmieni wszystko!

"Czerwona królowa" odcinek 2 - wtorek, 15.09.2020, o godz. 21.50 w TVP2

Główna bohaterka serialu "Czerwona królowa" to Regina Zbarska, której prawdziwe imię brzmi Zoja Kolesnikowa, największa gwiazda wśród modelek na sowieckich wybiegach. Historia życia prawdziwej Reginy stałą się inspiracją dla twórców serialu, którzy przez 12 odcinków "Czerwonej królowej" opowiadają losy modelki nazywanej tajną bronią i dumą Kremla! Jej życie naznaczyła tragedia z dzieciństwa - zabójstwo ojca pijaka, którego Regina zamordowała w obronie matki. Ucieczka do Moskwy pozwoliła jej zacząć wszystko od nowa.

Patrz też: Czerwona królowa jak bajka o rosyjskim Kopciuszku. Historia modelki Reginy Zbarskiej wydarzyła się naprawdę!

W 2 odcinku "Czerwonej królowej" Regina z pomocą profesor Augusty Floriańskiej nauczy się francuskiego i nauczy się towarzyskiej ogłady. Cały czas będzie marzyła o tym, żeby zaistnieć w wielkim świecie. Pod wpływem starszej przyjaciółki Regina rozpocznie studia ekonomiczne, gdzie zaprzyjaźni się z Tatianą. Cały czas w 2 odcinku "Czerwonej królowej" będzie jednak ukrywała swoją przeszłość.

Miłość Reginy do wnuka Augusty, Wołodii, w 2 odcinku "Czerwonej królowej" będzie dla niej szansą na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, założenie rodziny. Ale tylko przez chwilę. Młodzi zakochają się w sobie bez pamięci, ale nie będzie im dane być razem.

Dlaczego? Bo w 2 odcinku "Czerwonej królowej" na drodze do ich szczęścia stanie ojciec Wołodii. Wkrótce Regina dowie się, że jej ukochany i jego ojciec są funkcjonariuszami KGB. To on rozkaże synowi zerwanie z dziewczyną, o której nic nie wie. - Wiesz chociaż, że nie ma na imię Regina?- Zarządziłeś obserwację własnego syna? - oburzy się Wołodia, kiedy pozna prawdę o ukochanej.

Nie przegap: Czerwona królowa. Szokujące kulisy serialu o Reginie Zbarskiej! Zmuszali do tego nawet główną aktorkę

Już po rozstaniu w 2 odcinku "Czerwonej królowej" Regina odkryje, że jest w ciąży. Pojedzie do Leningradu, by rozmówić się z Wołodią. Jednak jego ojciec, surowy służbista odmówi jej kontaktu z synem i poradzi, żeby pozbyła się dziecka.

Najnowsze