Cena wolności. Obsada, kim są bohaterowie, kto występuje w nowym serialu TVP1 jak Zniewolona - ZWIASTUN

2020-06-08 20:17
Cena wolności. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowej Zniewolonej? - ZWIASTUN
Autor: 1tv.ru Cena wolności. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowej Zniewolonej? - ZWIASTUN

Bohaterowie serialu "Cena wolności" są niemal identyczni jak obsada ukraińskiej "Zniewolonej"! Wiemy kto jest kim w nowym rosyjskim serialu, którego premiera już w poniedziałek, 8.06.2020, w TVP1. Jak będą wyglądali główni bohaterowie "Ceny wolności", czyli Polina (Tatjana Babienkowa), jej prześladowca Andriej (Władysław Abaszin) i wielka miłość głównej bohaterki Dmitrij (Artem Kryłow). Kto występuje w serialu "Cena wolności", kto jest kim w obsadzie? Zobaczcie ZWIASTUN nowej "Zniewolonej" z wszystkimi bohaterami!

"Cena wolności"-  kto jest kim w nowej "Zniewolonej"?

Podobnie jak w "Zniewolonej" bohaterką serialu jest piękna, młoda niewinna dziewczyna, która z dnia na dzień traci wszystko i zostaje niewolnicą. Rosyjska Katia, którą grała Katerina Kowalczuk to Polina, grana przez 29-letnią aktorkę Tatjanę Babienkową

Polina w serialu "Cena wolności" to odpowiednik Katii ze "Zniewolonej". Wychowała się i kształciła na początku XIX wieku w pałacu jako przybrana córka księcia Aleksieja Pietrowicza Gołowina (Władysław Wietrow). Po jego nagłej śmierci piękna Polina dowiaduje się, że jest… niewolnicą i musi zostać sprzedana wraz z resztą majątku zmarłego! 

Kim jest Tatjana Babienkowa, grająca Polinę w "Ceny wolności" CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Złym bohaterem w serialu "Cena wolności" - odpowiednikiem Grigorija - jest Andriej Krechetsky (Władysław Abaszin). To sąsiad i najgorszy wróg księcia Aleksieja Gołowina, który w wyniku oszustwa przejmie spadek po księciu, w tym jego poddanych i Polinę. To bohater podejrzliwy, mściwy, samolubny i seksualnie rozpasany. Agresywny manipulant, aktualny właściciel rosyjskiej zniewolonej, za główny cel postawi sobie zdobycie Poliny...

Wielką miłością Poliny - jak Aleksiej w "Zniewolonej" - będzie Dmitrij (Artem Kryłow), młodszy brat złego Andrieja. Jest oficerem carskiej armii, uczciwym, honorowym i sprawiedliwym. Jednak jego decyzje nie będą łatwe - z jednej strony bardzo współczuje Polinie i z czasem bezgranicznie ją pokocha, ale honor nakazuje mu wypełniać rozkazy starszego brata...

A rozkazy brzmią prosto: "znajdź i sprowadź do mnie Polinę!". Dmitrij będzie musiał wybierać między wolnością do Poliny, a honorem i obowiązkiem wobec rodziny!

Książę Aleksiej Pietrowicz Gołowin (Władysław Wietrow) to ojczym Poliny, którego nagła śmierć na balu zmieni los Poliny. To właśnie o jego majątek zabijać się będą główni bohaterowie serialu. Książę umrze już w 1 odcinku serialu "Cena wolności", ale wszystko co w życiu stworzył będzie osią całego dramatu. Czy Polina dowie się, co tak naprawdę ma wspólnego z księciem?

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W serialu "Cena wolności" pojawi się także odpowiednik Lidii ze "Zniewolonej" - Tatjana (Ksenia Razina). Tatjana to przyjaciółka Poliny, która poi śmierci księcia zamiast niej, w wyniku oszustwa otrzymuje spadek. Przez większość życia zazdrościła jej jednak urody i pozycji na książęcym dworze, więc kiedy teraz będzie mściła się na Polinie. 

Bardzo ważnym bohaterem w serialu "Cena wolności" będzie notariusz Borys (Ivan Dobronrawow). Jest jednym z niewielu, którzy znają tajemnicę pochodzenia Poliny. To on spisał ostatnią wolę księcia wolę Gołowina, a następnie ją sfałszował.

Już w 1 odcinku serialu "Cena wolności" dowiemy się, że Borys wpisał swój kochankę Tatianę jako dziedziczkę majątku księcia... Borys i Tatjana spróbują uciec po dokonaniu fałszerstwa do Petersburga, gdzie będą chcieli rozpocząć nowe życie jako mąż i żona. Ale nie byłoby serialu "Cena wolności", gdyby miało im się to udać!

Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Cena wolności" >>>

"Cena wolności" - OBSADA, bohaterowie, aktorzy - kto występuje w serialu?

Polina - Tatjana Babienkowa

Andriej - Władysław Abaszin

Dymitrij  - Artem Kryłow

Aleksiej Pietrowicz Gołowin - Władysław Wietrow

Tatjana - Ksenia Razina

Borys - Ivan Dobronrawow

Reżyseria: Dmitrij Czerkasow

Scenariusz: Olga Sobienina, Andriej Katorżenko

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze