Cena wolności. Kim jest Polina, którą gra Tatjana Babienkowa? Główna bohaterka nowego serialu jest jak Zniewolona - ZWIASTUN

2020-06-08 20:07 jkk
Cena wolności. Oto nowa Zniewolona! Kim jest Polina, czyli nowa Katia, którą gra Tatjana Babienkowa? - ZDJĘCIA
Autor: 1tv.ru Cena wolności. Oto nowa Zniewolona! Kim jest Polina, czyli nowa Katia, którą gra Tatjana Babienkowa? - ZDJĘCIA

Polina z serialu "Cena wolności", którą gra Tatjana Babienkowa (Tanya Babenkova) to bohaterka, która jest do złudzenia podoba do serialowej "Zniewolonej", czyli Katii (Katerina Kowalczuk)! Nowa "Zniewolona" ma historię niemal identyczną jak Katia - jest piękną, młodą chłopką pańszczyźniana, która z dnia na dzień upadnie na dno! Wokół Poliny będzie kręciło się trzech mężczyzn - dwóch złych i jeden bardzo dobry, którego mocno pokocha. W nowej wersji "Zniewolonej' czyli rosyjskim serialu "Cena wolności" będzie dramat, łzy, krew i wielka miłość, czyli wszystko, za co widzowie pokochali Katię! Kim jest Polina - główna bohaterka "Ceny wolności"? Zobaczcie prywatne zdjęcia Tatjany Babienkowej!

"Cena wolności" nowy serial w TVP1 od poniedziałku, 8.06.2020, o godz. 20.35

Polina, główna bohaterka serialu "Cena wolności", czyli rosyjskiej wersji "Zniewolonej" odebrała staranne wykształcenie i wychowanie. Ma szczęście, bo choć uboga, została adoptowana przez księcia Aleksieja Pietrowicza Gołowina (Władysław Wietrow). 

Ale - podobnie jak w "Zniewolonej" - los Poliny nagle się odwróci. Tragedia wydarzy się na balu, który zorganizuje jej w pałacu książę ojczym, aby przedstawić pięknej córce przyszłego męża. Rzecz dzieje się w rosyjskich wyższych sferach XIX wieku, więc nikogo nie dziwi taki plan dla ślicznej panny z dworu...

Już w 1 odcinku serialu "Cena wolności" książę ojczym umrze! Atak serca na widok niejakiego spowoduje, że Polina nagle stanie się... niewolnicą! Polina zostanie sprzedana wraz z resztą majątku zmarłego...Dokładnie taki sam los czeka Polinę jak Katię w "Zniewolonej"!

Szykowany na książęcego zięcia Siergiej natychmiast porzuci księżniczkę, która w ułamku sekundy stanie się poddana! W tym momencie do życia Poliny wkroczy Andriej, czyli sąsiad i rywal księcia Gołowina, który okaże się właścicielem całej schedy po księciu i oczywiście będzie chciał wziąć sobie także Polinę... Andriej mocno przypomina Grigorija ze Zniewolonej!

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W serialu "Cena wolności" pojawi się także "ten dobry" - Dmitrij (Artem Kryłow) - który pokocha Polinę z wzajemnością - oraz zła, zadrosna o Poline kobieta, Tatjana (Ksenia Razina)... Na drodze do szczęścia Poliny stał będzie także notariusz, który zna całą prawdę o prawdziwym urodzeniu Poliny, ale z własnych powodów jej nie ujawni!

Akcja serialu "Cena wolności", podobnie jak w "Zniewolonej" krwawa, dramatyczna, a bohaterka przejdzie przez piekło, zanim los znów się do niej uśmiechnie.

Jak wiele będzie musiała znieść Polina, czyli rosyjska wersja Katii, zobaczymy już 8 czerwca na antenie TVP! Przed nami 18 odcinków nowej "Zniewolonej". Jak i kiedy oglądać cały serial >>> WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ

Kim jest Tatjana Babienkowa, grająca Polinę w "Ceny wolności"?

Tatjana Babienkowa (Tanya Babienkowa), czyli Polina z serialu "Cena wolności" do młoda rosyjska aktorka, którą do roli nowej "Zniewolonej" reżyser - Dmitrij Czerkasow - wybrał spośród kilku setek chętnych kandydatek. Dlaczego?

- Aktorka musiała do roli Poliny rozwiązać bardzo trudne zadanie. Jak często zdarza się w historiach tego gatunku, jej bohaterka została obdarzona prawie wszystkimi cnotami! Wiedziałem, że tylko wszechstronnie utalentowana aktorka będzie wiedziała jak to zagrać! Zbudowaliśmy jej postać krok po kroku. Najważniejsze cechy Poliny z serialu "Cena wolności" to wewnętrzna duma i przyzwoitość. Mam nadzieję, że Polina Babienkowej spodoba się publiczności.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze