Była córką Solejuków w Ranczo. Skromna Kasia, czyli Anna Stępień wyrosła na piękność i zmieniła się nie do poznania - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Była córką Solejuków w Ranczo. Skromna Kasia, czyli Anna Stępień wyrosła na piękność i zmieniła się nie do poznania - ZDJĘCIA

Była córką Solejuków w Ranczo. Skromna Kasia, czyli Anna Stępień wyrosła na piękność i zmieniła się nie do poznania - ZDJĘCIA

2021-06-25 13:31

Dzieci Solejuków z serialu "Ranczo" nigdy nie były głównymi bohaterami, ale bez nich dom Solejuka (Sylwester Maciejewski) i Kazimiery Solejukowej (Katarzyna Żak) nie były taki sam. W największej liczbie wątków w "Ranczo" wzięła udział ich jedyna córka Kasia, którą przez 10 lat grała Anna Stępień. Jako 9-letnia dziewczynka dołączyła do obsady "Ranczo" i na planie spędziła wiele cudownych chwilach. Jak teraz wygląda serialowa Kasia Solejuk, która ma obecnie 24 lata? Wyrosła na piękną kobietę, o czym świadczą zdjęcia Anny Stępień na Instagramie. Przekonajcie się sami!

Jak po latach wygląda Kasia Solejuk z "Ranczo"?

Kasia Solejuk z "Ranczo" grana przez 10 lat przez Annę Stępień to bohaterka, która zwykle nie rzucała się w oczy, ale bez niej nie byłoby rodziny Solejuków. W "Ranczo" była od samego początku. Najpierw w ubogiej, drewnianej chacie w Wilkowyjach skromna, inteligentna 9-latka wspierała swoją matkę Solejukową, która musiała sama walczyć o byt dla siedmiorga dzieci, bo bezrobotny, były kryminalista Solejuk w niczym jej nie pomagał. A jeszcze zdarzało się, że wyciągał rękę na żonę i gromadkę dzieci. Przez cały czas trwania "Ranczo" dzieci Solejuków pojawiali się na ekranie epizodycznie.

Marianek, Zygmunt nazywany "Muniek", Szymek, Kasia, Zbysiek, Rysio i Jasiek Solejukowie w "Ranczo" wiele talentów odziedziczyło po uzdolnionej na wielu płaszczyznach matce. Kazimiera wyglądała bowiem na prostą, głupią kobietę ze wsi, bez wykształcenia, ale szybko pokazała wszystkim jak niesamowitą, dzielną i błyskotliwą jest kobietą. Pierogi Solejukowej były słynne na całą wieś, dzięki kulinarnemu talentowi rozkręciła biznes z Hadziukową (Dorota Nowakowska) i Więcławsą (Dorota Chotecka-Pazura).

Nie przegap: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

To najstarsze dzieci Solejuków w "Ranczo" pojawiali się najczęściej. Pierworodny Marianek - miejscowa złota rączka, chłopak uzdolniony technicznie, budujący modele latające oraz Szymek - geniusz z Wilkowyj, młodociany student informatyki oraz Kasia - jedyna siostra pośród sześciu braci, która po matce odziedziczyła talent językowy, życiową mądrość i skromność.

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Przed 10 sezonów "Ranczo", aż do 2016 roku, Anna Stępień wcielała się w rolę Kasi Stępień, a ostatni raz pojawiła się na ekranie w finałowym 130 odcinku, który został wyemitowany w listopadzie 2016 roku. Właśnie Kasia towarzyszyła Solejukowej, która razem z Więcławską, Hadziukową i Francescą (Anna Iberszer) oraz Michałową (Marta Lipińska) odwiedziły samotnego Kusego (śp. Paweł Królikowski) w Wigilię, który po wyjeździe Lucy (Ilona Ostrowska) do USA popadł w depresję. Na koniec "Ranczo" widzowie ostatni raz zobaczyli już 19-letnią córkę Solejuków. Wówczas Kasia wyglądała już inaczej niż na początku serialu.

Sprawdź też: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Po zakończeniu emisji "Ranczo" słuch po serialowej Kasi Solejuk zaginął. Co stało się z Anną Stępień? Obecnie 24-letnia była aktorka z "Ranczo" skończyła studia na kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim. I po "Ranczo" nie zagrała już w żadnym serialu. Na swoim Instagramie Anna Stępień niezbyt często pokazuje prywatne zdjęcia. Z nielicznych fotek wynika, że wyrosła na piękną kobietę, która uwielbia podróże i spotkania z przyjaciółmi.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak kiedyś i teraz wyglądała jedyna córka Solejuków z "Ranczo" >>>

Najnowsze