BrzydUla. Nowa czołówka 2 sezonu! Julia Kamińska pokazała zdjęcia z planu, których nikt nie widział

2020-09-15 14:23 mp
BrzydUla. Nowa czołówka 2 sezonu! Julia Kamińska pokazała zdjęcia z planu, których nikt nie widział
Autor: Instagram BrzydUla. Nowa czołówka 2 sezonu! Julia Kamińska pokazała zdjęcia z planu, których nikt nie widział

"BrzydUla" 2 nadchodzi wielkimi krokami. Już od 5 października widzowie będą mogli śledzić dalsze losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) na antenie TVN7. Chociaż obsada w dużej części pozostała bez zmian, w nowych odcinkach serialu "BrzydUla" zauważymy spore różnice, w porównaniu z tymi sprzed 11 lat. Nowością w "BrzydUli" będzie z pewnością czołówka, która zaskoczy widzów. Julia Kamińska zamieściła na Instagramie zdjęcia zaspokajające nieco ciekawość, jak zaprezentuje się odmieniona odsłona czołówki. Zobacz zdjęcia.

"BrzydUla" 2 sezon nowe odcinki od 5 października w TVN7

"BrzydUla" to jeden z najgorętszych tytułów jesiennej ramówki TVN7. Po 11-stu latach aktorzy wrócili na plan, aby kontynuować wątek Uli Cieplak. Widzowie mogą spodziewać się aż 180 odcinków serialu "BrzydUla". Losy bohaterów można będzie śledzić 10 lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka pierwszej części "BrzydUli". Są starsi, bardziej doświadczeni i będą zmagać się z nowymi problemami. Serialowy Marek nadal zarządza "Febo&Dobrzański", tymczasem Ula jest oddaną matką i wychowuje trójkę dzieci, spędzając z nimi czas w domu. Macierzyństwo to nie jedyna zmiana w życiu głównej bohaterki "BrzydUli".

Przeczytaj: BrzydUla wylatuje z TVN! Sensacyjna decyzja stacji w sprawie nowego sezonu. Wiemy dlaczego! 

Fani z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków serialu "BrzydUla". Dlatego ich ciekawość postanowiła nieco zaspokoić Julia Kamińska. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia z podpisem "#czołówka". Oznacza to, że wstęp do nowych odcinków "BrzydUli" jest nagrany, a widzowie już niedługo zobaczą efekty prac ekipy serialu. Fani nie kryją entuzjazmu, komentując zdjęcia Julii.

"Super 😁Pozdrawiam gorąco całą obsadę i czekam z niecierpliwością na 2 sezon :)"

"Czekam na uleee z niecierpliwościa 🙊😂"

"Ula da czadu!!! Mam nadzieję, że nadal będzie super babką która bawi i wzrusza!❤️"

Julia Kamińska, która wciela się w główną postać "BrzydUli" na zdjęciach pozuje jako serialowa Ula. W tle doskonale widać Pałac Kultury i panoramę Warszawy. Nic zresztą dziwnego, bo właśnie w tym mieście toczyły i nadal toczyć się będą losy bohaterów. Jak rozwiną się wątki Uli i Marka? To wszystko będzie wiadomo już od 5 października na antenie TVN7.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

Najnowsze