BrzydUla 2 sezon. Violetta i Sebastian znów razem. Tylko spójrzcie na jej brzuszek! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Violetta i Sebastian znów razem. Tylko spójrzcie na jej brzuszek! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Violetta i Sebastian znów razem. Tylko spójrzcie na jej brzuszek! - ZDJĘCIA

2021-07-08 13:11

Ich miłość w serialu "BrzydUla" 2 wybuchnie z nową siłą w kolejnych odcinkach po przerwie wakacyjnej. Wszyscy wiedzą, że Violetta (Małgorzata Socha) i Sebastian (Łukasz Garlicki) się kochają, choć ostatnio mają za sobą trudne chwile. Walka Violi o rozwód z piekielnie bogatym panem Hu (Nam Bui Ngoc) to oczywiście wojna głównie o jego pieniądze! Co ciekawe Sebastian w "BrzydUla" 2 nadal będzie pomagał Violetcie. Byli kochankowie zbliżą się do siebie jeszcze bardziej, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Na planie "BrzydUla" Małgorzata Socha pokazała już brzuszek swoje bohaterki! Violetta będzie w ciąży?

Czy Violetta i Sebastian w "BrzydUla" wrócą do siebie w kontynuacji 2 sezonu?

Ciąg dalszy "BrzydUla" 2, który nastąpi po przerwie wakacyjnej dopiero we wrześniu kryje jeszcze wiele tajemnic i tylko możemy się domyślać co się wydarzy w kontynuacji serialu. Jedną z wielkich niewiadomych jest rozwód Violetty z panem Hu. Żeby rozstać się z przebiegłym, ale bajecznie bogatym milionerem Kubasińska chciała nawet lecieć do Chin. Tyle tylko, że w decydującym momencie ogarnąć ją strach przed konfrontacją z mężem. Nieźle bowiem załatwiła pana Hu i jego asystentkę Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) kiedy ostatecznie sprzątnęła im sprzed nosa wart miliony przetarg na skarpety dla wojska.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Duże zmiany w rodzinie Dobrzańskich! Córka Uli i Marka będzie wyglądała inaczej - ZDJĘCIA

W "BrzydUla" 2 przed przerwą wakacyjną jako właścicielka firmy startującej w przetargu zdemaskowała oszustwo pana Hu, który na miejsce Violetty podstawił jej "sobowtóra", Gośkę Poznachowską (Aleksandra Kisio), która długo udawała Violę. Kiedy wszystko się wydało pan Hu uciekł do Chin, a Kubasińska wystąpiła o rozwód. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli, bo żeby się rozwieść będzie musiała jechać do kraju męża. A Sebastian pojedzie razem z nią w nowych odcinkach "BrzydUla" 2?

Jedno jest pewne - w "BrzydUla" 2 po wakacjach Violetta i Sebastian zbliżą się do siebie jeszcze bardziej. On będzie wspierał kochankę we wszystkim, świadomy tego, że sporo ryzykuje znów wiążąc się z Kubasińską. Przed laty zdradziła go i uciekła, ale chyba zrozumiała swoje błędy. Bez wątpienia Violetta nie zmieni się w kwestii pieniędzy i żądzy posiadania gigantycznego majątku pana Hu. Ale może w "BrzydUla" 2 wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że miłość jest najważniejsza, że Sebastian to facet stworzony dla niej!

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Sprawdź też: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Zdjęcia zza kulis "BrzydUla" 2, na których zakochani Violetta i Sebastian pozują razem to zapowiedź kolejnych miłosnych perypetii tej pary. A do tego Małgorzata Socha odsłoniła kusząco brzuszek. Wszystko zapewne po to, by zdementować plotki o tym, że Violetta będzie w ciąży. Bo wielu fanów "BrzydUla" liczy na taki ciąg dalszy losów Violi i Seby.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z planu "BrzydUla" 2 >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze