BrzydUla 2, odcinek 93: Marek obejrzy transmisję na żywo ze zdrady Uli. To dzieci pokażą mu co dzieje się pod jego nieobecność!

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 93: Marek obejrzy transmisję na żywo ze zdrady Uli. To dzieci pokażą mu co dzieje się pod jego nieobecność!

BrzydUla 2, odcinek 93: Marek obejrzy transmisję na żywo ze zdrady Uli. To dzieci pokażą mu co dzieje się pod jego nieobecność!

2021-02-15 22:06

W 93 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) oszaleje kiedy zobaczy transmisję na żywo ze swojego domu, w którym panoszy się Artur (Karol Pocheć)! Wszystko przez to, że nie zdecyduje się lecieć na wakacje z rodziną. Ula (Julia Kamińska) sama zabierze Julkę (Maria Włodkowska) i Kubę (Jakub Rutkowski) na wyjazd, ale już wcześniej dzieciaki rzucały pomysł, by leciał z nimi wujek Artur. W końcu w 93 odcinku "BrzydUla" 2 oszołomiony Marek zobaczy nagranie, na którym będzie jasno widać, że kochanek nie odpuścił jego żonie. Dobrzański dostanie szału!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 93 - piątek, 26.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 93 odcinku "BrzydUla 2" Julka, Kuba i Ula będą szykowali się do wyjazdu. Marek zostanie w Polsce, ale zanim żona i dzieci wyjadą, czeka go bardzo przykra niespodzianka. Od dawna nie umie wybaczyć Uli, że ta zdradziła go z lekarzem rodzinnym Arturem. Chociaż to on nie miał wiecznie czasu, nadal jest wściekły za niewierność żony. Dlatego też najchętniej w ogóle omijałby temat lekarza, ale nie pozwolą mu na to dzieciaki, które nie mają pojęcia o kryzysie Dobrzańskich. W 93 odcinku "BrzydUla 2" Kuba zrelacjonuje na żywo przebieg wizyty Artura. Marek oniemieje! 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

Ula w "BrzydUla 2" zapomni załatwić recepty dla syna. Okaże się, że nowy rodzinny doktor nie będzie w stanie jej przyjąć, a nie wyleci na wakacje bez leków dla Kuby. Dlatego też jak zawsze z pomocą przyjdzie Artur. To on zjawi się w domu Dobrzańskich, żeby wypisać potrzebne recepty dla chłopca. W tym samym czasie Marek odbierze telefon od dzieci, które będą w ferworze szykowania się na samolot. Kuba zacznie nagrywać co dzieje się w domu. W 93 odcinku "BrzydUla 2" Marek czarno na białym zyska dowody, że żona nie zerwała z kochankiem, który panoszy się po jego domu! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Aneta znów wpakuje Olka za kraty? Niczego nie nauczył ich proces o zabójstwo

Marek z "BrzydUla 2" znów straci wiarę w żonę. Kolejny raz poczuje się oszukany i okłamany. Ula podkreśla, że nic nie łączy ją z lekarzem, a tymczasem prawda wygląda zupełnie inaczej. Do tego podczas transmisji na żywo ze swojego domu, Marek zauważy u Artura dziwny rekwizyt. To wszystko go dobije i ostatecznie utwierdzi w przekonaniu, że Ula musi wyjechać bez niego. Odwiezie rodzinę na lotnisko i poczuje, że jest bardzo samotny. 

Najnowsze