BrzydUla 2, odcinek 92: Marek powie Uli, żeby go już zostawiła! To będzie dla niej cios - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 92: Marek powie Uli, żeby go już zostawiła! To będzie dla niej cios - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 92: Marek powie Uli, żeby go już zostawiła! To będzie dla niej cios - ZWIASTUN

2021-02-23 14:12

W 92 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) usłyszy z ust Marka (Filip Bobek) wyznanie, które wszystko między nimi zmieni Nie dość, że pierwszy raz od dawna Marek zwróci się do żony po imieniu i wykona czuły gest, to jeszcze zaskoczy ją prośbą, żeby wreszcie go zostawiła samego. Przez ułamek sekundy w 92 odcinku "BrzydUli" świat Uli legnie w gruzach. Nie uwierzy własnym uszom, ale ukochany wspomni też o dzieciach, którymi teraz ona musi się zająć. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 92 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Szansa na to, że Ula i Marek w "BrzydUli" pogodzą się i uratują swoje małżeństwo przed rozwodem pojawi się w dość niespodziewanym momencie. W 92 odcinku "BrzydUli" 2 Dobrzańscy razem skonfrontują się z rodzeństwem Febo. Bo nowa pani prezes Paulina (Maja Hirsch) i Aleks zaczną przewracać wszystko w firmie do góry nogami. Zaprowadzą swoje porządki, żeby ustawić pracowników tak, jak im wygodniej. Zamiast skupić się na przyjętym planie naprawczym, Febo będą wprowadzą zmiany personalne i dekoratorskie. Początkowo grzeczna i uprzejma Ula nie wytrzyma i w 92 odcinku "BrzydUli" pokaże na co ją stać. - Kiedyś nie byłaś taka harda? Kto cię tego nauczył? - zapyta Paulina.

A Dobrzańska stanowczo przeciwstawi się wspólnikom. - Tak się dzieje kiedy człowiek staje się matką! Rosną ci kły i pazury. Jesteś gotowa rozszarpać każdego, kto stanie ci na drodze!

Pod wrażeniem Uli w 92 odcinku "BrzydUli" będzie także Marek, który podziękuje jej za wsparcie. Pojawi się promyk nadziei, że stosunki małżonków ocieplą się kiedy czule uśmiechnie się do żony i wypowie jej imię. - Dziękuję Ula... Oczy Uli aż rozbłysną z radości. "Dawno też nie mówiłeś do mnie Ula... W ogóle dawno do mnie nie mówiłeś..." - pomyśli.

Wreszcie Marek w 92 odcinku "BrzydUli" przyzna się do wielkiego błędu, który przyczynił się do kryzysu w ich małżeństwie. - Ja wiem, że ostatnio nie było najlepiej, że byłem nierozsądny...- Nierozsądny?- Tutaj, w firmie!- Nie ma co wracać do zamkniętych spraw - pocieszy go Ula.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 100: Ula znów zdradzi Marka z Arturem? Spełni się największy koszmar Dobrzańskiego! - ZDJĘCIA

Jednak Dobrzański w 92 odcinku "BrzydUli" zacznie wyrzucać wszystko, co mu leży na sercu. - Ale byłem. Wiem. Byłem naiwny jak dziecko, które ma nadzieję, że zaraz wszystko się obróci, że to jest jakiś koszmar, że zaraz się obudzę. Ale chcę ci powiedzieć, że już taki nie jestem - wyzna żonie. Po chwili zupełnie ją zaskoczy prośbą, żeby odeszła. -  I że możesz mnie już zostawić...

- Słucham? - Ula nie uwierzy własnym uszom. Nagle zniknie cała radość i nadzieja na pojednanie. - Mamy dzieci, którymi trzeba się zająć. Znaczy teraz ty...- Razem musimy!- Tak, ale teraz ty z nimi wyjeżdżasz. Musisz się spakować. Ja już sobie tutaj poradzę, obiecuję... Dziękuję - doda Marek na pożegnanie. A kiedy weźmie żonę za rękę, Ula w 92 odcinku "BrzydUli" aż zadrży. "Dawno mnie nie dotykałeś".

BrzydUla 2 odc. 92. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 92. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 92. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 92. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze