BrzydUla 2, odcinek 89: Wyjazd Uli i Marka na wakacje uratuje ich małżeństwo. Dostaną dobrą nowinę!

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 89: Wyjazd Uli i Marka na wakacje uratuje ich małżeństwo. Dostaną dobrą nowinę!

BrzydUla 2, odcinek 89: Wyjazd Uli i Marka na wakacje uratuje ich małżeństwo. Dostaną dobrą nowinę!

2021-02-06 17:53

W 89 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą się szykowali do wyjazdu na wakacje z trójką dzieci. To dla Dobrzańskich ostatnia szansa, żeby się pogodzili i uratowali swoje małżeństwo. Zbliżą ich do siebie kłopoty w firmie F&D, po tym jak władzę przejmie Aleks Febo (Mariusz Zaniewski). A do tego dojdzie podejrzane zachowanie Violetty (Małgorzata Socha) i ich wspólne interesy z Markiem. Aż nastąpi punkt zwrotny! Bo w 89 odcinku "BrzydUli" Marek dostanie dobrą wiadomość, która wszystko zmieni. Dopadną go jednak wątpliwości czy chce wyjechać z Ulą i dziećmi!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 89 - piątek, 19.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" nie rozstaną się, a decyzja Dobrzańskiego o rozwodzie z żoną, która go zdradziła zejdzie na dalszy plan. Dzieci skłóconych małżonków, Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski), postarają się, żeby na nowo ich połączyć. Ostatnią szansą dla Uli i Marka będzie rodzinny wyjazd, do którego namówią ich właśnie dzieciaki. Zanim to jednak nastąpi wkrótce w "BrzydUli" Dobrzańskich  czeka ostra batalia w firmie F&D nie tylko z nowym prezesem Aleksem i Pauliną (Maja Hirsch), ale także z Violettą.

Biznesowy układ Marka z Kubasińską, którzy dogadali się za plecami jej męża, pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam) zacznie się walić. Biznesmen z Chin w 88 odcinku "BrzydUli" wyjdzie z Polski, zanim jego nowa żona, Gośka Poznachowska (Aleksandra Kisio) złoży obciążające go zeznania! A miliony od pana Hu i Violetty miały przecież uratować firmę i Marka przed więzieniem!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 88: Ula i Marek pogodzą się po niebezpiecznej akcji?! Będzie pod wrażeniem tego co dla niego zrobi - ZDJĘCIA

W 89 odcinku "BrzydUli" Ula będzie musiała zażegnać kolejny kryzys w F&D. Tym razem związany z Adamem Turkiem (Łukasz Simlat). Księgowy podejmie ostateczną decyzją, z którą ona się nie zgodzi. Tymczasem Aleks zacznie knuć razem z niebezpiecznym przyjacielem Francesco Capone (Piotr Borowski). Uprzedzi go, że F&D stoi na skraju bankructwa i tylko cud może uratować firmę. Okaże się, że Włoch ma pewien plan.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony

Tuż przed wyjazdem Dobrzańskich na wakacje w 89 odcinku "BrzydUli" Marek usłyszy od Violetty kolejny warunek współpracy- żadnych kontaktów z Febo. Rozmowę przerwie im telefon od mecenasa Fica(Michał Sitarski), który będzie miał dobrą wiadomość dla Marka, ale niezbyt korzystną dla Kubasińskiej. Chodzi oczywiście o pana Hu, który oskarżył Dobrzańskiego o kradzież.

Przed spotkaniem z rodzeństwem Febo, Ula w 89 odcinku "BrzydUli" nie będzie kryła radości, że Marek będzie mógł pojechać z nią i dziećmi na wakacje, bo zarzuty Hu zostaną ostatecznie wycofane. Jednak właśnie wtedy Marka dopadną wątpliwości, czy rodzinny wyjazd sprawi, że zdoła wybaczyć żonie zdradę. Zgodzi się tylko ze względu na dzieci. W 89 odcinku "BrzydUli" Sebastian (Łukasz Garlicki) nadal będzie przekonywał przyjaciela, że powinien walczyć o rodzinę!

BrzydUla 2, odcinek 89, Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 89, Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2, odcinek 89, Marek (Filip Bobek)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 89, Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 90. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 90. Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze