BrzydUla 2, odcinek 78, Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 78, Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2, odcinek 78 - opis, streszczenie: Julka i Kuba mówią Markowi o ciąży Uli - ZWIASTUN

2021-02-04 15:00

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 78 w czwartek, 4.02.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 78 streszczenie - Dzieci chcą się dowiedzieć, gdzie mama wyszła rano. Ula przyznaje się, że była w przychodni, ale zataja przed nimi prawdziwy powód swojej wizyty. Z kolei Marek stara się ustalić, gdzie jego żona pobiegła w nocy. Kiedy Ania szykuje się na rozmowę o pracę, Maciek i Karolek mają w planach wizytę kontrolną u Artura.

Zaskoczony Szymczyk znajduje w koszu na śmieci opakowanie po teście ciążowym. Dzwoni do Uli, która stara się go uspokoić i wszystko wyjaśnić, co nie jest łatwe w obecności Marka. Violetta próbuje zdobyć pieniądze od Sebastiana. Gdy ten odmawia, bierze sprawy w swoje ręce. Motywuje również do działania Angelicę. Podczas segregacji śmieci Ala znajduje drugie opakowanie po ciążowym teście. Swoimi obawami dzieli się z Józefem. Wkrótce pudełko trafia w ręce ich wnuków.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze