BrzydUla 2, odcinek 51: Marek wróci do Uli, ale jej kochanek Artur nie da im spokoju - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 51: Marek wróci do Uli, ale jej kochanek Artur nie da im spokoju - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 51: Marek wróci do Uli, ale jej kochanek Artur nie da im spokoju - ZWIASTUN

2020-12-14 11:52

W 51 odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) wróci do Uli (Julia Kamińska) i dzieci, ale nie będzie mógł patrzeć na żonę, która go zdradza! Po wyjściu z aresztu Dobrzański nie zniesie myśli, że Ula ma romans z lekarzem Arturem (Karol Pocheć). Zdradzony i wściekły będzie do tego tak oziębły, że nie zamieni z żoną ani słowa. Napiętą sytuację między Dobrzańskimi w 51 odcinku "BrzydUli" pogorszy jeszcze Artur. Kochanek Uli zjawi się u nich przed domem z kwiatami. Marek przyłapie ich na gorącym uczynku. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 51 - poniedziałek, 14.12.2020, o godz. 20.00 w TVN7

Powrót Marka w 51 odcinku "BrzydUli" nie będzie wcale radosną chwilą! Co prawda dzieci, Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska) oraz najmłodszy Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), ucieszą się, że tata jest już z nimi w domu, ale Ula zauważy jaka zmiana zaszła w jej ukochanym. Po tym jak przyznała się Sebastianowi (Łukasz Garlicki), że zdradziła Marka, będzie niemal pewna, że mąż nigdy jej nie wybaczy.

Patrz też: Koniec BrzydUli 2. Marek zostanie sam w szpitalu! Ula zostawi męża w ostatnim 55 odcinku - ZDJĘCIA

Nie dość, że w 51 odcinku "BrzydUli" Marek nie zdoła spojrzeć Uli w oczy, to kiedy wreszcie ich wzrok się spotka, bo będzie podawał jej synka Antosia, to rzuci jej pełne pogardy spojrzenie. Noc po wyjściu z aresztu spędzi z Kubą na kanapie. A gdy Ula przyjedzie z nim porozmawiać uda, że śpi...

O poranku u Dobrzańskich w 51 odcinku "BrzydUli" zjawi się Artur Szczęsny. Kochanek Uli, a zarazem lekarz ich dzieci przyjdzie z kwiatami, by w końcu wyjaśnić z kobietą co między nimi zaszło. Na szczęście Ula otworzy drzwi, lecz Marek będzie przyglądał się im przez okno. - Błagam, to jest najgorszy moment!- Ula nie możesz mnie ciągle unikać. Porozmawiaj ze mną, zasługuję na to... - zacznie błagać Artur.

W oczach Uli w 51 odcinku "BrzydUli" pojawią się łzy. - Proszę nie teraz...- Od tamtej nocy mam straszne wyrzuty sumienia i naprawdę źle się z tym czuję! Dobrzańska wyjaśni, że teraz nie może go tutaj być. - Spotkamy się, tylko teraz ja naprawdę muszę wracać... - zapewni.

Jeszcze tego samego dnia w 51 odcinku "BrzydUli" Ula umówi się z Arturem na kawę. - Zrobiłam błąd... To był błąd... - przyzna wreszcie kochankowi. Nie będzie bowiem w stanie wybaczyć sobie, że zdradziła Marka.  - Zorientowałem się, że tak myślisz. Ale zachowujesz się tak, jakbym cię do czegoś zmuszał... - Artur spróbuje załagodzić sytuację.  - Do niczego mnie nie zmuszałeś. Sama chciałam...

- To dlaczego czuję się jak ostatnia świnia?- To wszystko moja wina, przepraszam... Nie powinnam w ogóle...- Ula! Ja po prostu nie chcę stracić wszystkiego... - doda Artur.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA

Po tej rozmowie w 51 odcinku "BrzydUli" Ula będzie w tak kiepskim stanie psychicznym, że Artur zaproponuje jej podwiezienie do domu. Tymczasem załamany zdradą Uli Marek nie zdoła nawet wejść do firmy na spotkanie z Aleksem (Mariusz Zaniewski) i Pauliną (Maja Hirsch). Wreszcie nie wytrzyma i zrozpaczony zadzwoni do Sebastiana, by wyżalić się przyjacielowi. - On u niej był. Dzisiaj rano...Nie wiem wczoraj może też... Seba, przepraszam cię, ale nie dam rady...

Niedługo potem w 51 odcinku "BrzydUli" Marek znów zobaczy Ulę i Artura przed ich domem... To będzie dla niego wyjątkowo bolesny cios.

BrzydUla 2 sezon odc. 51. Marek (Filip Bobek),Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 51. Marek (Filip Bobek),Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 51. Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 51. Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 51. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 51. Marek (Filip Bobek)
Najnowsze