BrzydUla 2 sezon odc. 49. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 49. Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2, odcinek 49 - opis, streszczenie: Marek przed wyjściem z aresztu ma prośbę do adwokata

2020-12-10 10:45

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 49 w czwartek, 10.12.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 49 streszczenie - Ula nie wierzy w to, co widzi – w walizce Adama jest suma potrzebna na kaucję za Marka. Przyjaciel deklaruje pożyczenie tej kwoty, stawia jednak warunek. Kiedy przychodzi do przekazania walizki, Turek zaczyna żałować swojej decyzji. Przyjaciele i bliscy chcą wesprzeć Ulę w trudnym momencie. Pomimo kiepskiej sytuacji finansowej robią przelewy na konto Dobrzańskich. Ala podejmuje nawet życiową decyzję.

Ania i Maciek dostają pismo od jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w mieście – Kacper pozywa ich o zniesławienie! W F&D Iza i Ela organizują zbiórkę pieniędzy na kaucję dla Marka. Czy pozostali pracownicy staną na wysokości zadania? Ula wpłaca kaucję. Okazuje się jednak, że nie od razu spotka się z mężem. W napięciu oczekuje na powrót Marka.

Wieczorem w domu Dobrzańskich zjawiają się wszyscy, żeby dołożyć swoją cegiełkę do uwolnienia Marka. Ula jest wzruszona. Marek szykuje się do opuszczenia aresztu. Ma jednak do mecenasa Fica jedną prośbę…

Najnowsze