BrzydUla 2, odcinek 31: Ula wpadnie w nałóg przez zdrady Marka. Przyjaciel Artur zaproponuje jej narkotyki

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 31: Ula wpadnie w nałóg przez zdrady Marka. Przyjaciel Artur zaproponuje jej narkotyki

BrzydUla 2, odcinek 31: Ula wpadnie w nałóg przez zdrady Marka. Przyjaciel Artur zaproponuje jej narkotyki

2020-11-16 15:32

W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2, Ula (Julia Kamińska) będzie niemal pewna, że Marek (Filip Bobek) wrócił do starych nawyków i zdradza ją z asystentką Nadią (Magdalena Koleśnik). Tymczasem pierwszy raz widzowie będą mogli zobaczyć, że ona też nie jest święta! Zacznie zawierać coraz bliższe stosunki ze swoim lekarzem Arturem (Karol Pocheć), który sprowadzi ją na bardzo złą drogę. W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2 przekona Ulę do narkotyków, których ta nie odmówi!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 31 - poniedziałek, 16.11.2020 o godz. 20:00 w TVN7

W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2, Ula będzie prawie pewna, że Marek ma romans ze swoją asystentką. Piękna i pewna siebie Nadia kompletnie go omamiła. Po raz pierwszy jednak, to Ula zerwie z łatką kury domowej i odważy się pomyśleć tylko o sobie. Od jakiegoś czasu w jej życiu jest inny mężczyzna, z których wchodzi w coraz bardziej zażyłe relacje. Artur, to lekarz rodzinny, dla którego Ula wyraźnie znaczy więcej niż zwykła pacjentka. W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2 okaże się, że nie ma do końca czystych intencji. 

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Artur będzie powiernikiem sekretów Dobrzańskich. Zobaczy, że Ula jest bardzo zestresowana, więc zaproponuje jej palenie marihuany. O dziwo kobieta przystanie na propozycję. Razem zapalą dość sporą ilość narkotyku, co będzie miało poważne skutki. Ula w 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2 pójdzie na spotkanie z Violettą (Małgorzata Socha) prawie nieprzytomna! Zacznie majaczyć i mówić bezsensowne rzeczy. 

W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2 to Marek odnajdzie upaloną Ulę i przywiezie ją do domu. Niestety prawie nie pozna zachowania żony, która przyzna, że w ogóle nie żałuje tego co zrobiła i świetnie bawiła się z Arturem. Marek będzie w szoku, że nie tylko on ma swoje sekrety, a żona świetnie bawi się z przystojnym lekarzem. Zacznie się martwić, że Ula może mieć problemy z narkotykami, jeśli wejdzie w jeszcze bliższą relację z mężczyzną. W 31 odcinku serialu "BrzydUla" 2 po raz pierwszy to on poczuje się zdradzony. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze