BrzydUla 2, odcinek 262: Marek 2 wreszcie pocałuje Ulę?! Randka Dobrzańskiej z Dobrowolskim skończy się szokiem dla wszystkich - ZDJĘCIA

2022-04-01 12:26
BrzydUla 2, odcinek 262: Marek 2 wreszcie pocałuje Ulę?! Randka Dobrzańskiej z Dobrowolskim skończy się szokiem dla wszystkich - ZDJĘCIA
Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 262: Marek 2 wreszcie pocałuje Ulę?! Randka Dobrzańskiej z Dobrowolskim skończy się szokiem dla wszystkich - ZDJĘCIA

W 262 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek 2 (Aleksandar Milićević) spotkają się na randkę, gdzie Dobrzańska całkiem się zapomni. Nawet Marek (Filip Bobek) zauważy, że była żona jest poddenerwowana i podekscytowana. Dawno dostrzegł, że Dobrowolski nie jest obojętny na wdzięki Uli, a i ona się zmieniła. Chociaż cały czas myśli o byłym mężu, może wreszcie odważy się iść dalej? Spotkanie z Markiem 2 nie obędzie się bez małego skandalu. Nawet Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) zaczną martwić się o matkę. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen w GALERII ZDJĘCIA.

"BrzydUla" 2 odcinek 262 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.00 w TVN7

W 262 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie umówiona z Markiem 2 na kawę. Zanim dojdzie do spotkania, rozmówi się z byłym mężem. Problemy w F&D trwają a firma i dzieci to spoiwo, które łączy byłych małżonków. Chociaż oboje o sobie myślą, żadne nie robi kroku na przód. Dobrzański w 262 odcinku "BrzydUla 2" zauważy, że Ula jest poddenerwowana i nie skupia się na rozmowie z nim, a cały czas zerka na zegarek. Pomyśli, że była żona gdzieś się spieszy i myślami jest daleko. Nie pomyli się, bo Ula będzie myślała o nadchodzącym spotkaniu z Markiem 2. Kiedy w końcu do niego dojdzie, atmosfera stanie się nieco napięta.

Zarówno Ula jak i Marek 2 będą lekko speszeni, ale szybko im przejdzie i zaczną się świetnie dogadywać. Rozmowa tak się rozwinie, że Ula zapomni o upływającym czasie. To Julka i Kuba zaczną niepokoić się o mamę i nawet postanowią do niej zadzwonić. Ona nie odbierze telefonu, więc dzieciaki stwierdzą, że zadzwonią do ojca. Markowi na pewno nie spodoba się fakt, że żona tak zatraciła się na spotkaniu z rywalem. 

Zobacz najnowsze zdjęcia z randki Uli i Marka 2 w GALERII ZDJĘCIA>>>

Pod koniec randki Dobrzańskiej i Dobrowolskiego w 262 odcinku "BrzydUla 2" będzie już ciemno, a para nie będzie wiedziała jak się zachować. Z najnowszych zdjęć, które można zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA poniżej wynika, że Dobrowolski z chęcią pocałowałby Ulę. Czy tak się stanie? To pytanie zastanawia fanów, którzy na jednym z profili "BrzydUla 2" spekulują, czy do pocałunku naprawdę dojdzie. 

- Myślę, że do niczego nie dojdzie (przynajmniej mam taką nadzieję) 🙂 Nie ma sensu „pocieszać się” w cudzych ramionach z nadzieją, że oszukamy serce. Wiadomo, że Ulka kocha tylko „swojego” Marka 😉 Poza tym Dobrowolski próbuje ją zbajerować, więc tym bardziej chciałabym, żeby utarła mu nosa 😂😂😂 - brzmi jeden z komentarzy na profilu fanowskim "BrzydUla 2" @serialbrzydula.

- Fajnie jakby był chociaż mały buziak 🔥 - pisze kolejna osoba. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

Fani są podzieleni co do tego, czy w 262 odcinku "BrzydUla 2" faktycznie dojdzie do pocałunku Uli i Marka 2. Obecnie emitowany sezon jest tym finałowym, a historia Dobrzańskich dobiega końca. Widzowie w większości liczą na happy end, ale czy ten nastąpi? Z najnowszych odcinków wynika, że Marek jest zazdrosny o Ulę, ona nie wie co czuje i radzi się terapeutki, a Dobrowolski cały czas się wokół nich kręci. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się wątek Dobrzańskich, ale póki co ich ewentualne pojednanie nie jest nawet blisko. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze