BrzydUla 2, odcinek 262: Marek 2 wreszcie pocałuje Ulę?! Randka Dobrzańskiej z Dobrowolskim skończy się szokiem dla wszystkich - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 262: Marek 2 wreszcie pocałuje Ulę?! Randka Dobrzańskiej z Dobrowolskim skończy się szokiem dla wszystkich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 262: Marek 2 wreszcie pocałuje Ulę?! Randka Dobrzańskiej z Dobrowolskim skończy się szokiem dla wszystkich - ZDJĘCIA

2022-04-01 12:26

W 262 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek 2 (Aleksandar Milićević) spotkają się na randkę, gdzie Dobrzańska całkiem się zapomni. Nawet Marek (Filip Bobek) zauważy, że była żona jest poddenerwowana i podekscytowana. Dawno dostrzegł, że Dobrowolski nie jest obojętny na wdzięki Uli, a i ona się zmieniła. Chociaż cały czas myśli o byłym mężu, może wreszcie odważy się iść dalej? Spotkanie z Markiem 2 nie obędzie się bez małego skandalu. Nawet Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) zaczną martwić się o matkę. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen w GALERII ZDJĘCIA.

"BrzydUla" 2 odcinek 262 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.00 w TVN7

W 262 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie umówiona z Markiem 2 na kawę. Zanim dojdzie do spotkania, rozmówi się z byłym mężem. Problemy w F&D trwają a firma i dzieci to spoiwo, które łączy byłych małżonków. Chociaż oboje o sobie myślą, żadne nie robi kroku na przód. Dobrzański w 262 odcinku "BrzydUla 2" zauważy, że Ula jest poddenerwowana i nie skupia się na rozmowie z nim, a cały czas zerka na zegarek. Pomyśli, że była żona gdzieś się spieszy i myślami jest daleko. Nie pomyli się, bo Ula będzie myślała o nadchodzącym spotkaniu z Markiem 2. Kiedy w końcu do niego dojdzie, atmosfera stanie się nieco napięta.

Zarówno Ula jak i Marek 2 będą lekko speszeni, ale szybko im przejdzie i zaczną się świetnie dogadywać. Rozmowa tak się rozwinie, że Ula zapomni o upływającym czasie. To Julka i Kuba zaczną niepokoić się o mamę i nawet postanowią do niej zadzwonić. Ona nie odbierze telefonu, więc dzieciaki stwierdzą, że zadzwonią do ojca. Markowi na pewno nie spodoba się fakt, że żona tak zatraciła się na spotkaniu z rywalem. 

Zobacz najnowsze zdjęcia z randki Uli i Marka 2 w GALERII ZDJĘCIA>>>

Pod koniec randki Dobrzańskiej i Dobrowolskiego w 262 odcinku "BrzydUla 2" będzie już ciemno, a para nie będzie wiedziała jak się zachować. Z najnowszych zdjęć, które można zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA poniżej wynika, że Dobrowolski z chęcią pocałowałby Ulę. Czy tak się stanie? To pytanie zastanawia fanów, którzy na jednym z profili "BrzydUla 2" spekulują, czy do pocałunku naprawdę dojdzie. 

- Myślę, że do niczego nie dojdzie (przynajmniej mam taką nadzieję) ? Nie ma sensu „pocieszać się” w cudzych ramionach z nadzieją, że oszukamy serce. Wiadomo, że Ulka kocha tylko „swojego” Marka ? Poza tym Dobrowolski próbuje ją zbajerować, więc tym bardziej chciałabym, żeby utarła mu nosa ??? - brzmi jeden z komentarzy na profilu fanowskim "BrzydUla 2" @serialbrzydula.

- Fajnie jakby był chociaż mały buziak ? - pisze kolejna osoba. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

Fani są podzieleni co do tego, czy w 262 odcinku "BrzydUla 2" faktycznie dojdzie do pocałunku Uli i Marka 2. Obecnie emitowany sezon jest tym finałowym, a historia Dobrzańskich dobiega końca. Widzowie w większości liczą na happy end, ale czy ten nastąpi? Z najnowszych odcinków wynika, że Marek jest zazdrosny o Ulę, ona nie wie co czuje i radzi się terapeutki, a Dobrowolski cały czas się wokół nich kręci. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się wątek Dobrzańskich, ale póki co ich ewentualne pojednanie nie jest nawet blisko. 

Najnowsze