BrzydUla 2, odcinek 235: Marek znów spędzi noc z Ulą. Dobrzańska będzie się tłumaczyć z wybryków

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 235: Marek znów spędzi noc z Ulą. Dobrzańska będzie się tłumaczyć z wybryków

BrzydUla 2, odcinek 235: Marek znów spędzi noc z Ulą. Dobrzańska będzie się tłumaczyć z wybryków

2022-01-28 14:23

W 235 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) znów spędzi noc z byłą żoną. On i Ula (Julia Kamińska) zdecydowali się na rozwód, ale trudno nie zauważyć, że nie są sobie obojętni. Dobrzańskich scalają głównie dzieci i to one nie poddają się w walce o rodzinę. W 235 odcinku "BrzydUla 2" Ula tylko Ani (Monika Frączek) wyjawi, że były mąż znów spędził z nią noc. Przyjaciółka postanowi szczerze porozmawiać z Dobrzańską i wyjaśnić pewne kwestie. To, co robią Ula i Marek to już przesada i powinni zostawić przeszłość za sobą?

"BrzydUla" 2 odcinek 235 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20 w TVN7

W 235 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek znów się do siebie zbliżą. Dobrzańscy sami chyba nie bardzo wiedzą, czego tak naprawdę chcą. Długo borykali się z kryzysem małżeńskim, Ula zdradziła partnera z Arturem (Karol Pocheć), a mężczyzna popłynął z Natalią (Agata Turkot). W końcu oboje wylądowali na sali sądowej i formalnie już od jakiegoś czasu w "BrzydUla 2" nie są małżeństwem. Jak się okaże, to jeszcze nie koniec tej zawiłej historii, a para będzie ze sobą dość blisko.

To, że Dobrzański znów spędził noc w rodzinnym domu, okaże się właściwie przez zupełny przypadek. Ania odkryje prawdę, kiedy zadzwoni rano do przyjaciółki i okaże się, że były mąż nie pojechał do wynajmowanego przez siebie mieszkania, tylko znów zostanie u Uli i dzieci. Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) będą zachwyceni, ż rodzice jednak umieją się dogadać i spędzać ze sobą czas. Odbiorą to jako nadzieję, że szczęśliwa rodzina znów może być razem, a Marek ponownie się wprowadzi. Czy tak jednak się stanie?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Piotrek pozna straszliwą diagnozę. Nie uwierzy jak źle jest z Kingą - ZDJĘCIA

Ula i Marek nie wrócą do siebie w 235 odcinku "BrzydUla 2" i nie będą uprawiać też seksu. Czasy, kiedy spotykali się na seks randki w tajemnicy przed wszystkimi minęły i nie zapowiada się, żeby mieli znów zrobić podobną akcję. Niemniej jednak, u dwóch stron raczej nie wygasło uczucie i wciąż coś do siebie czują. Trudno jednak powiedzieć, czy wreszcie odważą się na jakiś krok, by się pogodzić. Na pewno póki co to nie nastąpi, ale fani "BrzydUla 2" liczą na to, że ulubione postacie będą razem. Przypomnijmy, że to ostatni sezon serialu, a odcinki w maju lub czerwcu 2022 r. będą tymi ostatnimi. TVN7 nie ma zamiaru kontynuować dalej wątku Uli i Marka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze