Nagły koniec BrzydUla 2 i innych hitów TVN7?! Telewizja zmuszona do wstrzymania emisji

i

Autor: X-news Nagły koniec BrzydUla 2 i innych hitów TVN7?! Telewizja zmuszona do wstrzymania emisji

Nagły koniec BrzydUla 2 i innych hitów TVN7?! Telewizja zmuszona do wstrzymania emisji

2022-01-25 20:22

Fani "BrzydUla 2" ledwo zostali uraczeni wiadomością, że niedawno rozpoczęty sezon serialu będzie tym ostatnim, teraz mogą zdziwić się jeszcze bardziej. Istnieje bardzo duże ryzyko o zaprzestaniu emisji "BrzydUla 2" niemal natychmiast, ale chodzi też o inne produkcje TVN7. Stacja ma w tej chwili spory problem i nie da się ukryć, że jeśli od razu czegoś nie wymyśli, widzowie nie zobaczą już Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) na ekranie, a ich wątek stanie na niczym. Serial odnotowywał spore spadki w oglądalności, ale teraz jest na straconej pozycji. Poznaj szczegóły szokujących decyzji!

Historia Uli i Marka zakończy się już teraz??? Dobrzańscy nie zdążą się pogodzić, bo TVN7 prawdopodobnie będzie zmuszone do zaprzestania emisji "BrzydUla 2".

Całkiem niedawno okazało się, że właśnie emitowany sezon "BrzydUla 2" będzie ostatnim, więc około maja lub czerwca 2022 r. widzowie powinni zobaczyć koniec wątku Uli i Marka. Czy tak się stanie? Niestety coraz bardziej prawdopodobną opcją jest ta, że "BrzydUla 2" zostanie przerwana jeszcze na początku nowych odcinków. Wynika to z problemów telewizji TVN7 z koncesją na nadawanie programów telefizyjnych.

"TVN złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wniosek o przedłużenie koncesji dla TVN7, na kolejne 10 lat ponad rok temu, 23 grudnia 2020 r. Pomimo spełnienia wszelkich wymogów, do dzisiaj nie zapadła decyzja o rekoncesji. Podobnie jak w przypadku stacji TVN24 - której odnowiono koncesję po 18 miesiącach oczekiwania, nie ma żadnych przesłanek, które uzasadniałyby tak olbrzymie opóźnienie. Działanie regulatora może doprowadzić do zamknięcia TVN7 w formule, która gwarantuje bezpłatny dostęp widzom w całej Polsce. Oznacza to, że Polacy stracą możliwość nieograniczonego korzystania z największego kanału rozrywkowego w naszym kraju" - można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej TVN7.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: "Nowe dziecko" w domu Kamila i Anity! Takiej zmiany u Gryca nikt się nie spodziewał - ZDJĘCIA

Jeśli sprawdzi się najgorszy scenariusz, telewizja TVN7 nie będzie mogła nadawać nowych odcinków "BrzydUla 2" oraz innych programów na tej stacji. Oczywiście wiadomym jest, że TVN nie zostawi tak tej sprawy i będzie robił wszystko, by do takiej sytuacji jedna nie doszło. Gdyby "BrzydUla 2" miała zakończyć się już teraz, Ula i Marek skończyliby swoją historię jako rozwiedzeni małżonkowie z problemami prywatnymi i zawodowymi. Nie takiego finału chcą fani, którzy od początku kibicują parze i liczą na happy end. Nie da się ukryć, że oglądalność "BrzydUla 2" na przestrzeni miesięcy spadła, a zakończenie historii Dobrzańskich właśnie teraz, nie skutkowałoby dobrym zapamiętaniem tego serialu. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3386: Elżbieta umrze w strasznych okolicznościach?! Serce ukochanej Igora nie wytrzyma - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze