BrzydUla 2, odcinek 177: Nowy Marek zabierze Dobrzańskiemu wszystko! Ula pomoże wrogowi w spisku?

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 177: Nowy Marek zabierze Dobrzańskiemu wszystko! Ula pomoże wrogowi w spisku?

BrzydUla 2, odcinek 177: Nowy Marek zabierze Dobrzańskiemu wszystko! Ula pomoże wrogowi w spisku?

2021-10-04 14:40

W 177 odcinku "BrzydUla 2" nowy Marek (Aleksandar Milićević) nie dość, że upokorzy Dobrzańskiego, to zgarnie mu sprzed nosa wszystko, na co ten pracował latami! Dobrzański będzie biernie patrzył, jak każdy zachwyca się konkurentem, który szturmem wkroczy w progi F&D. Dobrowolski zaplanował sobie akcję zniszczenia Marka? Ula i inni współpracownicy będą pod jego wielkim wrażeniem, a Marek wyjdzie na nieudacznika. Kiedy się zorientuje, że Dobrowolski zabiera mu nie tylko posadę, ale też i dużo więcej?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 177 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Dobrzański w 177 odcinku "BrzydUla 2" zobaczy jak Dobrowolski panoszy się po firmie. Od początku nie zapałał sympatią do podobnego do siebie mężczyzny, ale stara się to ukrywać. W końcu dojdzie do konfrontacji dwóch Marków i Uli, a wszystko za sprawą upadającej kondycji F&D. 

- A pan ma jakieś strategie? - zapyta na spotkaniu w 177 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański. - Trzeba odczarować waszą kolekcję "rozwodową". To był odważny pomysł... - nie skończy Dobrowolski. - A pan się bo odważnych pomysłów - skwituje oschle Marek. - Nie, ale uważam, że trzeba je odpowiednio opakowywać. Tutaj zabrakło taktyki, określenia kluczowych przekazów, które kojarzyłyby się pozytywnie - zacznie wyliczać Dobrowolski. - Sądzę, że lepiej się sprawdzi narracja w stylu nowe otwarcie, nowe życie, szansa na nowy związek. Tak z ciekawości, kto się u was dotychczas zajmował PR? - zapyta Marek 2, czym upokorzy Marka, bo przecież to on jest odpowiedzialny za klapę kolekcji "rozwodowej" i to on zajmował się promocją. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1603: Dzięki niemu Iza rozpocznie nowe życie w Gródku! Znany pisarz będzie dla niej kimś więcej - ZDJĘCIA

Marek w 177 odcinku "BrzydUla 2" zrobi duże wrażenie na Uli i Sebastianie (Łukasz Garlicki), a nawet i na Violettcie (Małgorzata Socha)! Ula zauważy, że mąż robi dobrą minę do złej gry, ale Dobrzański uda, że w ogóle nie jest zazdrosny o dobre pomysły i taktykę, której on sam nigdy nie miał.

- Marek, jak nie chcesz to nie zatrudniajmy go - wyczuje temat Ula w 177 odcinku "BrzydUla 2". - Nie, ja nie powiedziałem, że nie chcę, macie rację PR kuleje, potrzebujemy wsparcia, jest ok, dobrze, że go znalazłaś - Marek nie da po sobie poznać, że jest zazdrosny o Dobrowolskiego, chociaż nie tylko Ula zobaczy, że ma z nim niemały problem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Serce Joasi nie wytrzyma widoku Leszka z nową kochanką! To kolejny objaw choroby - ZDJĘCIA

W 177 odcinku "BrzydUla 2" to Violetta doleje oliwy do ognia wychwalając Dobrowolskiego. Marek wyjdzie, a Kubasińska-Hu spostrzeże, że właśnie przesadziła. - Ale że co? Źle coś powiedziałam? Że młody? Że podobny? - zapyta w swoim stylu kobieta. - Viola, Marek nie ma z takimi rzeczami problemu - powie Ula w 177 odcinku "BrzydUla 2" chyba sama w to nie wierząc. - Ta, jasne, bo myślisz, że nie wiem jak ja bym się czuła, jakby podobnie ładna i z 10 lat młodsza Violetta wkroczyła do firmy i pracowała z moją żoną? Z Mężem znaczy... - da do myślenia Viola. I będzie miała sporo racji, bo Marek póki co będzie biernie patrzył jak Dobrowolski zabiera mu wszystko nad czym tyle pracował. 

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze