BrzydUla 2 odc. 173. Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 173. Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska)

BrzydUla 2, odcinek 173 - opis, streszczenie: Marek nie odbiera telefonu Uli. Co się z nim dzieje?

2021-09-30 15:52

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 173 w czwartek, 30.09.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 173 streszczenie -Ula wpada w popłoch – Ania informuje ją, że przyszedł mail z ministerstwa. Nie czeka ich nic dobrego! Kobieta natychmiast dzwoni do Marka. Odpowiada jej… poczta głosowa. Ula nie ma pojęcia co się dzieje z jej mężem, czy i kiedy wróci z Włoch.

W F&D pojawia się znajoma Sebastiana Aga. Czujna Angelica próbuje wybadać, kim jest kobieta. Tymczasem Olszński z nieznajomą wspominają stare dobre czasy. Po wyjściu Aga zostawia Angelice swój numer, który natychmiast ląduje w koszu.

Ala wraca do domu, gdzie czekają na nią zawody miłosne. Beatka cierpi po zerwaniu z chłopakiem, z kolei Jasiek jest rozbity po spotkaniu z Kingą i jej mężem. Wojtek próbuje zmotywować kumpla, żeby wziął się do pracy i zapomniał o dziewczynie.Również Violetta nie ma głowy do biznesów – cały czas myśli o Sebastianie i o tym, jak go odzyskać. Swoimi rozterkami dzieli się z całym światem.

Po wizycie u Cieplaków Dąbrowska wpada na pomysł idealnej kandydatki na dziewczynę dla Bartka. Swoim entuzjazmem próbuje zarazić syna. On początkowo nie chce słuchać jej głupstw, ale po zastanowieniu się zaczyna przyznawać jej rację.

BrzydUla 2 odc. 173. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 173. Ula (Julia Kamińska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 173. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 173. Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze