BrzydUla 2, odcinek 172, Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 172, Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2, odcinek 172 - opis, streszczenie: Gniew Uli na Marka narasta coraz bardziej - ZWIASTUN

2021-09-29 10:36

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 172 w środę, 29.09.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 172 streszczenie - Kolejna sesja powoduje, że w Uli narasta gniew na Marka. W Dobrzańskiej zachodzi coraz większa zmiana… Przestaje patrzeć na męża, jak do tej pory i zaczyna widzieć go w zupełnie innym świetle.

Nad ranem w domu Uli pojawia się sąsiadka Urszula. Kobietę niepokoi dziwny, kręcący się w pobliskim lesie mężczyzna. A zwłaszcza jego zachowanie. Okazuje się, że chodzi o znajomego Uli… Kobieta wzywa posiłki.

Księgowe martwią się brakiem wieści od Adama. Niespodziewanie dyrektor finansowy pojawia się w biurze, ale nie sam. Aldona, chcąc ograniczyć mu styczność z sytuacjami stresowymi, nie spuszcza go z oka. Nie zgadza się nawet, żeby poszedł na zebranie zarządu. On znajduje jednak sposób…

Pod nieobecność Turka Bożenka pomaga Aldonie. Kiedy kobieta orientuje się, z kim ma do czynienia, jej zachowanie radykalnie się zmienia. Zabiera brata i opuszcza F&D. Ewa korzysta z okazji i zakrada się do gabinetu szefa, gdzie zostaje przyłapana na gorącym uczynku.

Ania naciska na Bożenkę, żeby wzięła odpowiedzialność za swoje decyzje i sama zaczęła rozwiązywać swoje problemy – począwszy od Kryspina!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze