BrzydUla 2 odc. 170. Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 170. Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

BrzydUla 2, odcinek 170 - opis, streszczenie: Ula musi tłumaczyć Julce i Kubie dlaczego Marek wyjechał - ZDJĘCIA

2021-09-24 20:01

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 170 w poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 170 streszczenie - Ula ma dość milczenia Marka. Zbiera się w niej złość. A do tego po wyjeździe męża musi jakoś wyjaśnić dzieciom, Julce i Kubie, po co tata wyjechał do Włoch. Choć sama nie będzie rozumiała czemu Marek poleciał do Pauliny i co im to w ogóle da. Jak zwykle Ula postara się to jakoś logicznie wytłumaczyć. Wspomni, że Marek ma namówić ciocię Paulinę na rozmowę z bratem Aleksem, żeby wreszcie był grzeczny!

Bożenka i Adam umawiają się na spotkanie sam na sam. Każde z nich ma swój przebiegły plan. Żadne nie podejrzewa jednak, że chodzi o ten sam, który finalnie spala na panewce… W mieszkaniu Turka pojawia się ktoś jeszcze!

Wieczorem Bożenka puka do drzwi domu Uli. Ma dla niej szokujące informacje o wizycie Aleksa u Adama. Z kolei Dobrzańska dzieli się swoimi podejrzeniami, które spędzają Szymczykowej sen z powiek, że Aleks poszedł tam za nią, bo zwyczajnie ją śledzi. Na drugi dzień Bożenka rozpoczyna własne śledztwo… Chce dowiedzieć się jak najwięcej o Aleksie. Z kolei on zaprasza ją na randkę. Podczas kolejnej sesji terapeutycznej Uli niespodziewanie role się odwracają.Tymczasem więź między Sebastianem i Feliksem zacieśnia się. Olszański wykorzystując słabą formę Fica, wyciąga od niego nazwę hotelu, w którym zatrzymała się Paulina. Wkrótce prawnik odbiera telefon z Włoch…

BrzydUla 2 odc. 170. Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2 odc. 170. Ula (Julia Kamińska), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Wojciech i Szymon Gmerek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze