BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2, odcinek 153 ostatni - opis, streszczenie: Ula i Marek znów razem! Ich pocałunek mówi wszystko - ZWIASTUN

2021-05-21 10:25

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 153 ostatni w piątek, 21.05.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 153 streszczenie - To jeden z najtrudniejszych dni dla Uli i Marka – kolejna rocznica ich ślubu. Dobrzański nie wie, jak powinien w tej sytuacji się zachować. Z kolei Ula robi wszystko, żeby nie myśleć! Wspomnienia z przeszłości jednak same wracają. Julka i Kuba chcą uczcić ten dzień jak gdyby nigdy nic – uważają, że to święto ich rodziny. Tradycyjnie przygotowują dla rodziców prezenty.

W lobby hotelowym Violetta wpada na Yu Tian. Asystentka pana Hu jest wyraźnie poddenerwowana. Boi się, że wróg zobaczy więcej, niż powinien. Szybko się okazuje dlaczego! W pokoju hotelowym na Violę czeka Angelica. Siostra wspiera Kubasińską w trudnych chwilach. Zachęca ją także do działania, ale czy skutecznie?

W domu Dobrzańskich pojawia się Marek z kwiatami. Zaskoczona i pogubiona Ula wybiega. Marek podąża za nią. Docierają do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile. Niestety, nie tym razem. Emocje biorą górę, pada wiele bolesnych słów…

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153
Najnowsze